2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

hastalığın patogenezinde zaten genetik ve çevresel faktörler var. siz tabiki doktorunuza danışın eminim daha doğru yönlendiririr
İlk çocuk düşündüğümuz zaman söylemiştim doktora. Üzerinde durmadi. Tamamen folik asite bağlı olduğunu biliyordum genetiği şuan duyuyorum. Teşekkürler

Ben ovülasyon testi yaptım yumurtlamayı da çatlamayı da gördüm o yüzden bu ağrıyı yaşayan bilen var mı diye meraktayım
Folik asitle ilgili bi bilgim yok ben kullanmıyorum sadece doktorum imom omega vermişti içinde ihtiyacın olan her şey var demişti

Bu sitede her kes yeni gelenlerle konuşmuyor galiba. Bana kimse yanıt vermedi. Oysa Önceki aralık şubat falan aylarında her kes cevaplıyordu birbirini
Bence kasıtlı değil. Bazen konu hızlı akıyor. Benim de bir sorum gözden kaçmıştı. Tekrar sorduğumda bilgili arkadaşlar hızlıca paylaşımda bulundular. Yoksa ben de daha dün katıldım buraya

O ozgeeeee1 buna bi cevap gelmedi ama ben yumurtlama pazar akşama doğru falandır diyordum kendi belirtilerimden ama yoksa pazartesi mi oluyor? O gün de test yapmadım. Benim pik bi gün sürdü hep şimdiye kadar.

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-12-14-45-40-284_com.miui.gallery.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 35
Bu sitede her kes yeni gelenlerle konuşmuyor galiba. Bana kimse yanıt vermedi. Oysa Önceki aralık şubat falan aylarında her kes cevaplıyordu birbirini
Kuzum daha 46 dk önce soru sormuşsun. O sürede bu durumu yaşayan arkadaşlar burada olmayabilirler. Ben yaşamadım bilmiyorum mesela, bir yorum da yapamadım. Benim gibi olanlar da vardır eminim. Hoşgeldin

O ozgeeeee1 buna bi cevap gelmedi ama ben yumurtlama pazar akşama doğru falandır diyordum kendi belirtilerimden ama yoksa pazartesi mi oluyor? O gün de test yapmadım. Benim pik bi gün sürdü hep şimdiye kadar.
Azıcık tecrübemden yola çıkarak cevaplıcam bence 4’ü yumurtlamanın hemen öncesi, yapmadığın 5’inde yumurtlamış, 6sında çatlamış gibi duruyor ben 4’ünde pik görmeden önce 3’ünde yaptığım teste çok benziyor çünkü

Hayalet mayalet hiç bir şey yok :)
adetime 6/7 gün var …
umutsuzluk yok denmeye devam sanırım henüz erken öyle değil mi ?
4 haziranda idi yumurtlama günüm ve denememiz.
cok erken kuzum benim 2 hazirandı yumurtlama daha bugün silik cıktı 2 3 gün sabret cok normal suan erken

arada kaynıyor olabilir etiket yaparsanız yanıtlayalım yogun mesajolunca kaynıyor bazısı görunmuyor

Bat tarihim benim de sizin gibi 19 u testlerim de aynı sizinki gibi tertemiz negatif. Beklemek zor ve sıkıcı saatler geçmiyor
Ben bat tarihimi şu an bilemiyorum çünkü erken yumurtlama gördüm reglin 10.gününde. Normalde 28 günde bir regl olurum bu hesapla bat tarihim 23 haziran.
Evet çok zor her saniye yeni bir belirti arıyor insan kendinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…