2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

masallah tüm tuslara basmıssınız yollar acılmıs bu enerjiyle ikiz geliyormus

Canım bende karın ağrısı çok çektim kasık ağrısından ziyade karın ağrısı çoktu. Adet geçtikten sonra daha da arttı bende. Şimdi yok mesela ama şimdide mide bulantısı ve mide ağrısı var

Ben bat tarihimi şu an bilemiyorum çünkü erken yumurtlama gördüm reglin 10.gününde. Normalde 28 günde bir regl olurum bu hesapla bat tarihim 23 haziran.
Evet çok zor her saniye yeni bir belirti arıyor insan kendinde
Ben de testler negatif gelince umutsuzluğa kapılıyorum halbuki çok erken olduğunu da biliyorum ama işte psikolojime gel de anlat bunu

Buldum sonunda sanki kız gibi annesi bu fındık konumuna göre
Hayırlısıyla Sağlıklı sıhhatli olsun kuzum oğlumda kız diyip duruyor sonra erkek dese de ilk hep kız diyor eşimde bebeğin görünmesi ve kalp atışını bu kadar çabuk olmasından kız yorumunu yaptı nedense.... hoş o oğlana da kız demişti, doktor ben göremiyorum göstermiyor dedikçe babamız kız demişti. Biz 26 hafta da renkli ultrasonda öğrenmiştik

Kızlar karın ve kasık ağrım biraz arttı gibi bugün ya ama koyulaşma takip ediyorum sabah daha koyu gibiydi. Azıcık da kahverengi lekelenmem oldu bugün 1 kez yerleşme hala devam mıdır sizce? 4+1 bugün sata göre

Kaybının sebebi ne canım biliyor musun?

Ayy canım çok sağol cevabın için herkes kasık ağrısı çekince benim modum düşüyodu benim niye karnım ağrıyo diye

Yerleşme bir haftada sürebilirmiş canım sen yine takip et artış olursa doktora danışırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…