2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hatta bak hafif oynamaya çalıştım bu konuda profesyonel fotoyla oynayan arkadaşlar kadar olmasam da. Mesela gölgeyi net gördüğüm yer burasıydı. Acaba sende mi burayı diyorsun.

Eki Görüntüle 3259550
Yok kuzum benım testlerde hep golge cıkıyor.sabah yaptıklarımda ozellıkle ıdrae yogunlugundan sanırım.salıya kadar beklıcem artık melisaa93 yoo guven bebısm cunkuuu sıkıldımsıkılgan kısılıgım daha agır basar emınım

Yeni görüyorum hayatım maşallah rabbim sağ Salim kavuştursun sizi .. Kıpkırmızı ya

Kızlar ya kimyasaldan sonra 8 gün kanamam sürdü bitti kanamanın 1.gününden sayarsak 12 adet döngüsü bugün . Göbek deliğimin altında dikey bir şekilde ani bıçak saplamaları oluyor dehşet derecede 3,4 dakika da bir .. yumurtlama ağrısı olabilir mi . Yada yumurtlama ağrısını bu şekilde hisseden oldu mu ?

Olabilir ya herkeste Farklı oluyor bende de böbrek taşı ağrısı gibi bişey yaptı bu ay yumurtlama

Olabilir ya herkeste Farklı oluyor bende de böbrek taşı ağrısı gibi bişey yaptı bu ay yumurtlama
Hiç yumurtlama ağrısı yaşamadım bide en son beta 20 deyken kanamam başladı bidaha baktırmadım düşüyor artık diye . Tırstım şuan değer düşmedimi acaba diye

Günaydın kızlar test yaptım adete 6 gün var bakar mısınız hemen çıkmadı 10 dakika sonra gölge gibi oldu kuruma çizgisi olabilir mi acaba kıl gibi böyle
Kuruma olsa böyle kıl gibi olmaz herhalde diye düşündüm daha önce kuruma çizgisi gördüm çünkü ayrıca dünde yaptım aynı testten hiç bişey çıkmadı

Günaydın kızlar test yaptım adete 6 gün var bakar mısınız hemen çıkmadı 10 dakika sonra gölge gibi oldu kuruma çizgisi olabilir mi acaba kıl gibi böyle
Oynadım biraz ışık ayarlarıyla kuruma çizgisi böyle kıl gibi incecik olur mu ki kızlar ?

Eklentiler

• IMG_1272.jpeg
    182 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_1254.jpeg
    164,9 KB · Görüntüleme: 98
Yum 10.gün 1 dk içinde çektim fotoları efekt yok kızlaaar
Yalnız geceden beri migren ağrım var çıkardım içimden midem kötü oldu ağrıdan şimdi de arveles içtim o kadar kötüyüm malesef kafam patlayacak

Eklentiler

• 64C9ECA0-4AFE-4C63-A4D4-9F82505837DB.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 106
  • 7AC12921-8A82-4A14-9608-F455FB4F7E1F.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 117
Test daha oturmadan çekmişsin şimdiki halini at birde benimde çok başım ağrıyor 4 gündür bende test yaptım ama emin olamıyorum adetime 6 gün kaldı şuanki halini atsana bide

Hiç yumurtlama ağrısı yaşamadım bide en son beta 20 deyken kanamam başladı bidaha baktırmadım düşüyor artık diye . Tırstım şuan değer düşmedimi acaba diye
Kanama başladıysa Allah’ın izniyle sıfırlanmıştır o ama devam ederse ağrınız yine bi baktırın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…