2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar günaydınn 💐 famera başladım bu ay şuan reglim biteli 3.gün oluyor afadersiniz dün ilişkiden sonra sulu kanamam oldu bu sabahta kasık ağrılarım var yine kanamam var peçeteye sildikçe gelen bunun sebebi sizce ne doktora gitmelimiyim korktum Biraz
bu ay bende de oldu, ama ilişkide olmadı, ütü yaparken bir oldu, evleri temizlerken oldu, yeniden adet oldum sanıb lavaboya gittim sadece sulu kanama olmuştu, ben daha doktora gitmedim, belim kopacak gibi, midem bulanıyor, rahmim hala adet olucakmışım gibi ağrıyor. acaba mevsim değişikliğinden mi oldu, pazartesine kadar beklicem devam ederse doktora gidicem

bu ay bende de oldu, ama ilişkide olmadı, ütü yaparken bir oldu, evleri temizlerken oldu, yeniden adet oldum sanıb lavaboya gittim sadece sulu kanama olmuştu, ben daha doktora gitmedim, belim kopacak gibi, midem bulanıyor, rahmim hala adet olucakmışım gibi ağrıyor. acaba mevsim değişikliğinden mi oldu, pazartesine kadar beklicem devam ederse doktora gidicem
Çok gecmis olsun canım

Benim fameradan kaynaklı olmuş birkaç kişide daha duydum büyük ihtimal mevsimseldir devam ederse gidin mutlaka ama

Kızlar 2 aydır çatlatma + femara kullanıyorum. 8 inde kahverengi akıntı geldi 9unda da yine pedi doldurmayacak şekilde kahverengi geldi. Adetim diye düşündüm bugün 3. Gün kasığımda şiddetli Bi ağrıyla uyandım hareket dahi edemedim kanamam başladı içinde parça parça şeyler vardı. Kanamanın devamı gelmedi. Acile gittim düşükten şüphelenip beta negatif çıktı. Kist olabilir mi bu ağrı. Eğer kistse bu ay femara + inofolic kullanabilir miyim

Kızlar 2 aydır çatlatma + femara kullanıyorum. 8 inde kahverengi akıntı geldi 9unda da yine pedi doldurmayacak şekilde kahverengi geldi. Adetim diye düşündüm bugün 3. Gün kasığımda şiddetli Bi ağrıyla uyandım hareket dahi edemedim kanamam başladı içinde parça parça şeyler vardı. Kanamanın devamı gelmedi. Acile gittim düşükten şüphelenip beta negatif çıktı. Kist olabilir mi bu ağrı. Eğer kistse bu ay femara + inofolic kullanabilir miyim
Valla kist olabilir. Benim de klomen kullandığım ayda kistim oluşmuş ve baya ağrı yapmıştı. Parça gelmişti benden de. BElki de o parçalar kistin söküldüğüne işarettir. Ancak Pazartesi günü git olmadı doktora anlat. Ultrason ile muayne edip baksın kist var mı yok mu.

Üstelik 7 ay deneyince niye geliyosun daha cok erken bi sey cıksa da zaten 1 sene gecmeden tedaviye baslamam gibi cevap aldım. Sadece gayet normal denemelere devam et deseydi yetecekti. Folik asit bile vermedi. Yumurtaların gelismemis dedi ona da zorla baktırdım. Yumurtlama takibi de uzun sürer falan dedi ama oflayarak 🥲olsun hocam dedim bi kağıt verdi pazartesi buna bakılacak dedi ama ne yazdığını okuyabildim ne de nereye gitmem gerektigini biliyorum. Doktor yüzünden gitmek istemiyorum hatta.
Canım okuyunca msjını yazmadan duramadım. Ben 16 yaşından beri pcosum ve bunu doktorlara da söylüyordum ilk çocuk için gittiğimde 1 yıl korunmasız ilişki deneyip sonra geleceksin olmazsa tedaviye başlarız demişti malesef 1 yıl bekledim . Olmadı sonra başka bir şehirde başka doktora gittim durumu anlattım doktor bana dedi ki ne demek 1 yıl beklemek sen zaten pcossun 1 yıl bekleme zorunluluğun yok devlet böyle hastaları bekletmez zaten zor gebelik oluyor sizlerde zaman kaybı oluşmasın diye . Aklında bulunsun sıkıntılı durumu olanlar bekletilmez bekletilen doktordan da çık başka bir hekime git dedi . Bana ne yapmam gerektiğini bir kağıda yazdı bu kağıdı al doktora ver o bunları uygulasın dedi . Geldim verdim dedim tedavi oluyordum yarıda kaldı bu kağıdı verdi hoca bunları yapacakmışsınız yaptı o ay hamile kalmıştım . Demem o ki birşey çıksa da 1 yıl bekleyecksin diyen doktordan uzak dur bilmiyordur kaliteli olsa bilirdi bu cümlenin kurulmayacağını . Başka bir doktora git canım

Eklentiler

• 4161B5BB-7A1D-46E9-9FEC-D0123D12F318.jpeg
    4161B5BB-7A1D-46E9-9FEC-D0123D12F318.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 77
Salıya kadar test yapmak yok artık 🤣sabah erken lavaboya kalkıyorum sonra bunla ugrasınca uyuyamıyorum bıda uykum kacıyor🤣golge gıbı gordugunuz sey orjınal gozle gorunce yok.salı gunku testte gorusmek uzere mınnoslarım😍🧸 Mervenur277 Mervenur277 melisaa93 melisaa93 B Buffalosos M muhendishanim98 A Afratafrac
Doğru diyorsun. Aslında testi yaptın, ilk 10 dk da varsa var yoksa yok zaten. Ama senin zaten daha erken de öylesine yapıyorrdun diye hatırlıyorum. İçini ferah tut, inşallah güzel hayırlı haberi alırsın Salı gününe. 🙏

Senin telefonunun kamerası sana komplo mu kuruyor nedir. Ben bunda düne göre daha net gördüm gölgeyi. Hatta 2 farklı gölge görüyorum.

Salıya kadar test yapmak yok artık 🤣sabah erken lavaboya kalkıyorum sonra bunla ugrasınca uyuyamıyorum bıda uykum kacıyor🤣golge gıbı gordugunuz sey orjınal gozle gorunce yok.salı gunku testte gorusmek uzere mınnoslarım😍🧸 Mervenur277 Mervenur277 melisaa93 melisaa93 B Buffalosos M muhendishanim98 A Afratafrac
Ay bu testler gerçekten uykuları kaçırıyor bekleyip bekleyip çizgi görecek miyim diye çabalıyoruz☺️ En iyisi birkaç gün beklemek tabi 😂 yarın sabahta test atabilirsin ama şimdi bu konuda hiç güvenmiyorum 😂😂

Doğru diyorsun. Aslında testi yaptın, ilk 10 dk da varsa var yoksa yok zaten. Ama senin zaten daha erken de öylesine yapıyorrdun diye hatırlıyorum. İçini ferah tut, inşallah güzel hayırlı haberi alırsın Salı gününe. 🙏

Senin telefonunun kamerası sana komplo mu kuruyor nedir. Ben bunda düne göre daha net gördüm gölgeyi. Hatta 2 farklı gölge görüyorum.
Aynen gölgeyi bende gördüm ama orijinalinde yok diyince beklemekten başka çare yok 🤲🏻 İnşAllah salı günü net pozitif görelim😍

Hatta bak hafif oynamaya çalıştım bu konuda profesyonel fotoyla oynayan arkadaşlar kadar olmasam da. Mesela gölgeyi net gördüğüm yer burasıydı. Acaba sende mi burayı diyorsun.

1686460704823.jpeg

X