2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaa ikiz olduğunu anlamamıştım ilk mesajdan maşaAllah size sağlıkla huzurla kucağına almak nasip olsun su gibi geçsin doğumun İnşAllah

Canım doğal yollamı kaldınız gebe

28+4 teyiz çok şükür teyzeleri şimdilik bir problem yok. Gelişimleri aynı herşey yolunda pazartesi akciğer gelişimleri için iğne oldum. Çok naziksin ilgine çok teşekkür ederim
Çok sevindim.29 haftalık oldular bile maşallah onlara.Saglikla vaktinde kucağınıza alın insallah.

Okulda bi arkadasım var bnım yaşımda
Bnım gbi 11-12 yaşlarında bi çocugu var
Söyledgı sey evet korunmuyoruz fakat bebek olsun dıye de ekstra uğrasmıyoruz.olursa olur..

Kafası ne kdr rahat giyinip süslenıp gezıyor, aklında bebek yok
Bn ise ortalarda 3 düşüğüm var dıye gezınıyorum
Çok kızıyorum kndıme bazen..

Kızlr birşey sormak istiyorum sma testi yaptırmak gerekir mi ? allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ama merak ettim yani gebelikten önce mi baktırmalıyız ? Devlet hastanesi bakıyor mu ?

Ya galiba kusura bakmayın lütfen.. yanlış anlaşılmak istemem çünkü içimi dökmüştüm gece aslında ne kadar çok istediğimi anlatmak istedim ama burdaki herkesin isteği aynı zatem
Yok yok kuzum demek istediğim öyle evliliğin ilk zamanları olmasın vs diye bisey yok herkesin nasibi ayrı hemen Olmuyor bile çoğu kişi keşke yapsaydık ilk başta diyenler oluyor sağlıkla gelsinler minnoslarımız

Aynen öyle bebeğim biz tedaviye başladığımızda 2 aylık evliydik hazır mıyız ki falan diyoduk sanki hemen olucak sanıyodum şimdi 9 ay oldu dediğin gibi nasibimizde ne varsa o olur

Aynen öyle bebeğim biz tedaviye başladığımızda 2 aylık evliydik hazır mıyız ki falan diyoduk sanki hemen olucak sanıyodum şimdi 9 ay oldu dediğin gibi nasibimizde ne varsa o olur
Bu forum sürtündük hamile kalır mıyım konuları ile dolu valla çoğu kişi havadan bile kalabileceğini düşünüyor bu minnoslar uğraştırıyor bizi halbuki

Bu forum sürtündük hamile kalır mıyım konuları ile dolu valla çoğu kişi havadan bile kalabileceğini düşünüyor bu minnoslar uğraştırıyor bizi halbuki
Hahahhaha benim arkadaşım çocuk mu yapsak artık diyip bi kere ilişkşye girdi hamile kaldı. Çocuğu 2 yaşındayken bi ilişkisinde prezervatifi yırtıldı yine hamile kaldı. Kocaları selam verse hamile kalıyolar biz de uğraş dur

Şu prezervatif yırtılma olayı bana çok ütopik geliyor ya bimden mi almışlar

Bnım arkadas dıyoki aaa bi baktık prezervatif yırtılmış
Ne tesadufkı yumurtlamaya denk gelmiş o da
İlk çocugundada tek ilişkiyle korunurken bıraz kaçırmıştı dedi osekılde kaldı
Doğurganlıkta zirvedeler maşaAllah bizde kedi gibi ilişkiden sonra şekilden şekle giriyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…