2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kaset test koyu gösterdiyse şimdi senin kan değerin çok iyi olmalı..bende erken gebelik test hiç bir zaman yanıltmadı nedense..İn şa Allah canım
Kuzm tam tersine kasett teste çıktığın da 6.43 du oyuzdn o testler çok hassas varsa çıkıyor

Kac mg acaba bende önlem amaçlı kullanayım

bacılarım sizlere birsey sormam gerekiyor ben gecen yıl 14 haftalık bebeğimi kromozom sayıları sebebiyle kaybettim şimdi tekrar hamileyim doktorum oksopar kan sulandırıcı iğne başladı fakat kan pıhtılaşması ile ilgili bir test filan yapılmadı bu bana zararlı mı ? Doktorum yanlış yönlendirme di inşAllah ?

Cnm kndım femara kullandım bu ay
Ovu ıle takıp yaptım
Bugun çatlamanın 12. Gunu
Ben bu ay doktorla femara kullandım ovitrelle vuruldum ama tutmadı bugün iğnenin 14.günü ama negatif
Kendim kullansam mı bilemedim ya
Yumurtalıkların fazla uyarılmasından korkuyorum

Ecopirin ve coraspirin arasında ne fark var kuzu

Ben bu ay doktorla femara kullandım ovitrelle vuruldum ama tutmadı bugün iğnenin 14.günü ama negatif
Kendim kullansam mı bilemedim ya
Yumurtalıkların fazla uyarılmasından korkuyorum
Cnm bn örnek teşkil etmk istemem ama
Bnım aslında yumoşlar femarasızda buyuyor
Ben gecen ay rahım filmi çekıldım, inşallah rahım temizlenmiştir de kımyasal olmaz bu sefer
Doktor Bnim yaş 40a dayandı dıye
Garanti olsun dıye femara ve ovıtrelle vermişti oda kımyasal oldu bılıyosun

Arkadaslara bunu demk istıyorum işte
Kayıpları olanlara kan sulandırıcı başlıyorlar genetık test olmasa bıle..

Bnde p tesi sorucam doktora belkıde bnada iğne baslayalım dıcek
Bakalım ne dıcek
Bn doktoruma guvenıyorum
Profesor, tüp bebek ve yumurtalık kanseri doktoru

Beni de haberdar eder misin kafama cok taktım

Yok değil canım benimde var ikisi de
Yarın bi test yapicam bata 6gün kalmiş olacak inşallah vardir ama dün doktprum yumurta çatlamiş dedi yumurtayi gördü garip bi şekild pztsi gitmiştm ondan önc yine çatlmak üzere demişti doktor kaç gündür çatliyo bu yumurta anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…