2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Normalde bana aşılama yapılacaktı ama eşim biraz sorunlu çıktı o yüzden kendi başım halledeyim dedim

Evt cnm eşimde eczacı ama bna dogru durust bi test bıle almıyo depodan görüyosun
Coraspını hamılelıkte bı cok dr verıyor kuzucum ozellıkle dusuk tehlıkesınde.ben normal hayatımda bıle ayda uc dort kez ıcıyorum(goz dr um gun asırı ıcmemı onermıstı ama ben haftada bır ıcıyorum)

Adete 6 gün kala çok iyi MaşAllah
Demi ben heray erken gebelik testi yapıyordum ama busefer dedim kaset test vardı 1 tane onu yapayım dedim düşün birde yaptığım gün bu idrar testini kan değerim 6.43 çıktı demekki bunlarda çok hassas oyuzden size tavsiyem asla erken gebelik testine para vermeyin prediktor den başka öbürleri hep boş yere para tuzağı asla çıkmıyor birde boş iki çizgi çıkıp sevindiriyor 3 ay boyunca yaşadım ama kaset test asla yanılmıyor sizdende güzel haberler gelsin inşallah

Kaset test koyu gösterdiyse şimdi senin kan değerin çok iyi olmalı..bende erken gebelik test hiç bir zaman yanıltmadı nedense..İn şa Allah canım

Kızlar çatlatma iğnesinin kaçıncı günleri kasıkta ağrılarınız oluyordu acaba ? Benim bu sefer göğüs hassasiyetim sıfır çok şaşkınım ve testlerim negatif 9. Cu günden dün yapmıştım bugünde bu şekilde

Eklentiler

• IMG_3060.jpeg
    113,8 KB · Görüntüleme: 89
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…