2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzm tam tersine kasett teste çıktığın da 6.43 du oyuzdn o testler çok hassas varsa çıkıyor🥰🙏
İlk gebelikte bende 500 değerle her ikisi tabi koyuydu ama ikinci gebelikte 57 değerle erken gebelik koyu gösterse bile kaset test düşük değerle koyu diğildi.Hangi marka sende?

Grubu testsiz bırakmayayım dedim 😃hem de dün geceki ağrıdan sonra korktum bir test yapayım dedim koyulaşmış dimi 🙈

Eklentiler

• 9539497E-06E6-4382-BAAC-0627F2236284.jpeg
    9539497E-06E6-4382-BAAC-0627F2236284.jpeg
    144,5 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_3698.jpeg
    IMG_3698.jpeg
    163,9 KB · Görüntüleme: 89
Merhaba kizlar pkoluyum inofolicle ikinciye hamile olduğumu öğrendim ilkide inofolicle oldu kullanan varsa umut olmak adına yazdım 😊
Evet ben kullanıyorum yumurtlamamı sağladı kısa süre içinde bugün de catladı Allahım güzel haberler nasip etsin bana da ❤️ hepimizeeee

Grubu testsiz bırakmayayım dedim 😃hem de dün geceki ağrıdan sonra korktum bir test yapayım dedim koyulaşmış dimi 🙈
Guzel koyulasmis hem de👌 keske ben de innovita alsaydim ya bunun koyulugu daha guzel bence😄 ovulasyon testlerinde de oyleydi. Hepsinde pik iken innovita bagiriyordu. Freely insanın canını sıkıyor🤣🤣

Guzel koyulasmis hem de👌 keske ben de innovita alsaydim ya bunun koyulugu daha guzel bence😄 ovulasyon testlerinde de oyleydi. Hepsinde pik iken innovita bagiriyordu. Freely insanın canını sıkıyor🤣🤣
T1 t2li artimed bulsan onunki de öyle sanki. Ya ben mesaj attım bunları tek satar mısınız diye çok yakında diyor. Ben kan veririm o zamana dicektim 😂

Gebelik testinde kesinlikle innovita aşırı hassas yumurtlamanın 11. Günü gebeliği koyu göstermişti şimdi 4 tane var elimde direkt 12. Gün başlarım yapmaya 🙈

Evet ben kullanıyorum yumurtlamamı sağladı kısa süre içinde bugün de catladı Allahım güzel haberler nasip etsin bana da ❤️ hepimizeeee
Teşekkür ederim cnm evet benimde yumurtlamami sagladi ıslaklık olunca yumurtlamada değerlendirdim bırakma cnm bu 3 aydı benim 3 te tuttu 😊

İlk gebelikte bende 500 değerle her ikisi tabi koyuydu ama ikinci gebelikte 57 değerle erken gebelik koyu gösterse bile kaset test düşük değerle koyu diğildi.Hangi marka sende?
Bilmiyorum valla kuzm attı çöpe 15 TL ye almıştım ard Med değil ama eminim kutusu beyaz fuşya liydi

Cnm çok saol🙏inşallah sağlıkla tutunur
Cnm senın nasıl gdıyor
Sendede vardı kımyasal
Bu gebelıgınde bışey kullandın mı
Başlarda gayet iyi gidiyordu bi kaç gün önce lekelenme yaşadım plesanta aşağıda dedi dr uyuşmazlık iğnesi vuruldu genel olarak iyi çok şükür canım inan rabbim ona ömür verdiyse sana sımsıkı tutunacak minik 🌸 inşallah bu sefer herşey gönlünce olur dualarımdasın

Geçen hafta çok fazla karın ağrısı vardı canım hatta sanki suyun içinde bir şeyler yuvarlanır gibi hissettiğimde oldu. Ve bugün 5+5im ve ilkini yaşadım 🤮🤮🤮
Bebek ne zaman görünecekmiş 5+5 minicik kesedir bebiş kaçta görünüyormuş 🥰🥰

X