2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bilmediğin halde neden kendi başına kullanıyorsun?bak bende olmadığı halde kullandım sonra kanamam oldu çıkarınca durdu
Cnm yapcak bıseyım yok
Tedbir amaclı kullandım
Coraspınden zarar gelmez
Artık bu düşüklerden dolayı doktorlar herkese coraspin verıyor
Adet olursam hemen bırakacaktım
Değeeim falan düşersede hemn bırakırım hapı

P. Tesi doktora gdip sorucam, hocam boyle boyle napıyım dıye

Cnm yapcak bıseyım yok
Tedbir amaclı kullandım
Coraspınden zarar gelmez
Artık bu düşüklerden dolayı doktorlar herkese coraspin verıyor
Adet olursam hemen bırakacaktım
Değeeim falan düşersede hemn bırakırım hapı

P. Tesi doktora gdip sorucam, hocam boyle boyle napıyım dıye
Pıhtılaşman yoksa bana genetik bölümünde söylediler kesin kullanma..tüp bebek doktoruda hemen çıkartdı hatda progestan fitili de çıkartdı bir tek iğnesi kaldı.Bence en güzeli doktoruna söyle

2 gundur 11 tane eczane gezdim
Dogru durust test bulamadım
Hepsi artımed
Bn de çok test aldim hep bebe time lanet olasi bi marka artimed mavi dediler iyi o da yanliş bilgi verdi en sonunda laboquick marka aldim artık hep onla devam edicem kesin sonuc arti kuruma çizgisi de çikarmiyor dene bi onu fa en azından bn netten almiştim canım

Bn de çok test aldim hep bebe time lanet olasi bi marka artimed mavi dediler iyi o da yanliş bilgi verdi en sonunda laboquick marka aldim artık hep onla devam edicem kesin sonuc arti kuruma çizgisi de çikarmiyor dene bi onu fa en azından bn netten almiştim canım
Hiçbiryerde yok laboquik
En iyisi netten almak dediğin gbi

Arkadaşlar, yavrularım kuzularım 🤗🤗
Çok saolun guzel dileklerınız için
Ne guzel burda bı aile olmuşuz, herkes çok mutlu oldu, Allah razı olsun🙏🙏
Herkes gbi çok tereddütlerım var, hemde çok..
Ama hersey olcagına varıyor işte
Rabbım herkesin duasını kabul etsin🙏
Rabbim önce hiç olmayanlara versin 🙏
Bekleyip görecegız
Çok şukur ki rabbıme bna 6 ayda 3 gebelik yaşattı,
İnşallah buseferki sağlıklı ilerler 🙏🙏🙏

Bilmediğin halde neden kendi başına kullanıyorsun?bak bende olmadığı halde kullandım sonra kanamam oldu çıkarınca durdu
Bn bide bu ay yine kendi basıma femara kullandım niqu'cum
İyimi ettim kötümü ettım bıl mıyorum ama artık burda okuya okuya doktor gbı olduk

Bn bide bu ay yine kendi basıma femara kullandım niqu'cum
İyimi ettim kötümü ettım bıl mıyorum ama artık burda okuya okuya doktor gbı olduk

Bende öyle yapıcam pko var bende ayın 5 de adet olmam gerek eğer olmazsam önce tarlusal sonra da femara kullanıcam 😂inşallah senin gibi güzel sonuç alırım 🤲🤲

Bende öyle yapıcam pko var bende ayın 5 de adet olmam gerek eğer olmazsam önce tarlusal sonra da femara kullanıcam 😂inşallah senin gibi güzel sonuç alırım 🤲🤲
İnşallah canımm
Tabıkı doktor kontrolunde gıtmen onemlı fakat artık sürecı bıldıgım için kndım kullandım
Dün gce topiklerdede okudum
Düşüğü olanlara doktorlar önlem amaclı kan sulandırıcı veriyorlar hap olanlardan
Oksağar iğne o başka onu kullanmam zten kndı başıma

Ecopirin, coraspin zararı varmı arastrdım
P. Tesı doktorada sorucam
Aradım doktor 12de çıkmış bugun

X