2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok şaşırtıcı ya İnşAllah tekrar çocukları olmuştur

Anladım canım üni hastaneleri mi daha iyi sizce bu konuda şehir hastanelerimi

Kadın doğumcu yönlendiriyormu bu konu hakkında benimde 3 kimyasalım var randevumu almam gerek doğrudan
Canım ben kadın doğum doktorumdan yönlendirme istedim bir kağıda istedigi testleri yazdı kaşesini bastı bende genetik laboratuvar a gittim o kağıdı gosterince direk kan alma birimine yönlendirdiler öncesinde randevu aldım ama labaratuvar bölümünde

Kızlar benim lekelenme kesildi test yaptım ilk idrar değil dışardaydım bişeyler yiyip içmiştim meraktan yaptım ondada bişey göremedim

Eklentiler

• 3554BBB4-8875-48E4-AF2E-367874749CD9.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 73
  • 8D3E9E57-7C04-49DA-806E-55517B7042F8.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 72
Benim doktorum şehir hastanesinde tüp bebek bölümünde onunla kontrollerimi sağlıyorum ama bu genetik testlerde pek güvenemiyorum şehir hastanesine çünkü çok kalabalık başları bir sürü insan önemsenmiyor yeterince . O yüzden sadece genetiğe randevu almak fakülteden yada üni hastanesinden daha mantıklı geliyor sanki

Sen bilirsin canım öyle de olur ben normal kimyasal için gitmiştim değer düşünce o sırada aklıma geldi istedim doktordan verdi oda

Sen bilirsin canım öyle de olur ben normal kimyasal için gitmiştim değer düşünce o sırada aklıma geldi istedim doktordan verdi oda
Çok yoruldum artık ya bu kimyasallardan bugün biri ile konuştum burdan oda 2 kimyasaldan sonra dış gebelik geçirmiş iyice korktum . Bünyem artık kaldırmıyor hasta oldum üzüntüden eşime belli etmemeye çalışırken

Canım üniversite hastanesinde hangi bölüme rabdevu aldın peki

Çok teşekkür ederim canım ya diğer testim de çıksın gidiceö başka doktora valla iyiki varsınız
Canım normal insanlara göre tabiki pıhtı atma riskimiz daha fazla ama şimdilik genciz yaşlanıncada belki en fazla günlük rutinimizde coraspirin sürekli olur başkada bir sorun yok
Hayırlısı artık
Ah bu anneler benim annem de bana böyle davranıyor
Sorma ya vallahi

Teşekkür ederim değiştiricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…