2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amaan belirtilerin oldugu aylarda da ne negatifler gördük belirtiye takilmayalim.. insallah vardir bu ay
İnşallah canım yaa aynen ya geçen ay belirti çöktü sonuç negatifti bakalım eşimin evde olmadığı bi gün yapacam testi en geç pazartesi tabi adet olmazsam

Pazar eşim bi yere gidecek eğer giderse yaparım canım benim sat 5 mayıs 2.süpriz yumurta günü değiştirdi testlerim hazır roll güvendiğim
Bnde roll a guvenıyorum ama bitmiş eczanede
6 eczane gezdım
Yarın frely satan bi eczane vardı oraya gideyım dıyorum

Bugum tum gezdgım eczanelere artimedi anlattım, dedim sahte çizgi çıkarıyor, satmayın bunları, mal mal baktılar yüzüme, bu kadın ne dıyor dıye

Bnmde evin yakının da sürekli aldığım yerde var ordan aldım bugün umutsuz vaka olduğunu bile bile 2 tane her ay alıyorum aynı eczaneden tanıdık değil diye
İyki kul yapısı olabilir dememişler canım bn test bozuk dediğimde öyle demişlerdi

Yarin testler konusunda tezimi tamamlayıp lisansımı alacagim deseydin de görselerdi günlerini

Bnada çok övdüler
Dedim hadi ordan, bn kadınlar klübü müdavimiyim siz satıcısınız nerden bılıceksınızecza deponuzu değiştirin dedim

3 senedir uğraşıyorum canım rabbim ne zaman nasip etcek bilemem inşallah sağlıklı olsun da doğum bi sonraki evre artık Maşallah kardeşine de ne güzel

Yaaa rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bize de dua edin

Canım bu testi nasıl yaptırıyoruz
Canım generik bölümüne randevu alıyorsun gebelik kaybın olduğunu bu yüzden pıhtılaşma testi yaptırmak istediğini söylüyorsun yapıyolar ama tek gebelik kaybını dikkate almıyolar ben yalan söyleyip 2 kaybım var demiştim bakmışlardı iyikide öyle yapmışım ipne kullanıyorum şuanda benimde kullanmam şartmış

Belki yazan olmamıştır canım görünce yazayım dedim pıhtılaşma problemin yok mthrler tek başına tramboli sorunu oleak görülmüyor doktorlar tarafından bide senin heterezigot hiç önemli değil
Ya kafam karıştı ama burdaki biri bende de böyle bana doktor corasprin verdi gebelik öncesi dedi gebe kalınca da iğneye başlicam yazmış

Fakültede mi yapılıyor canım

destinesiaa canım pai ye bakmayı unutmuşum senin kesinlikle iğne kullanman gerekiyor. Gebeliklerinin kimyasal olmasının sebebide budur zaten kusura bakma ilkinde paiye dikkat etmemişim ya
Heh şimdi gördüm mesajı tamam canım demek ki doğruymuş. Hayırlısı bakalım diğer sonuç da çıkacak öyle gidicez doktora

İyi yapmışın canım hiç riske girmeye gerek yok. Bende kayıp gebeliğin sonunda olduğu için pıhtılaşmadan kaynaklı değildir diye düşünüyorum ama sebebi de belli olmadığı için her ihtimal olabilir.önlem almam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…