2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eşim evlenmeden önce bile diyordu ergenken Yavuz Selim koymuş erkek çocuk ismini, ben de tamam dedim ama iki isimde kararsızım. Yavuz daha hoş geliyor. Kız olursa Sare onu da ben buldum. Benim adım da Özge uyumlu olur hem

Bence siz hamilesiniz adet kesilmez ki devam eder
Bilemedim bende dün hafif ağrılarım vardı adet sökülecek sandım bugün hatta baya bi yürüyüş yaptım sökülsün diye ama hiç bişey gelmemiş ağrılarda gitti. Benim ilk gebeliğimde yerleşme kanaması olmuştu ama böyle az değildi nerdeyse normal adet gibiydi

Kzuum geldim kusura bakma biraz herşeyden uzak kalmak istedim adetime 6 gün varken beta 6.63 çıkti Perşembe gittim cumartesi gel dedi yine bugün kan vericem değer katlanmissmi diye. Biandan adete bukadar varken öğrenmek kötü oldu diyorum zaman geçmiyor çünkü bir yandan da sevinemiyorum yine mi kimyasal diye bilmiyorum şimdi idrar testi yaptım dün de yaptım :silik şekillerde çıkıyor hep aklım çok karışık şimdi idrar testini atacağım buraya sen nasılsın napıyor sun

Ben kız olursa Hüma Nur koymak istiyorum erkek olursa da mahir ya da Miraç Allah'ın izniyle
Bnim oğlumun adı miraç
Kızım olursa da Mercan istıyorum
Rahman süresınde 2 kez geçiyo
Rahman suresını okurken hep duygulu okurum, hergun meryem suresı okurum
Ve bebişle ılgılı günlük tesbihlerım var
İnşallah rabbim ol der ve oluverir

Çatlama iğnesi hariç 12. Günüm kızlar ama negatif maalesef. Kasık ağrısı bel ağrısı ayaklarımın üşümesi klasik geçen ayki adet belirtileri var. 2 aydır femara + çatlatma kullanıyorum 2 senedir korunmadan deniyoruz ama yok yoruldum artık beraber bebek düşündüğümüz arkadaş çoktaaan doğurdu kızı yürümeye başladı yaşına girdi o derece

Sanki var gibi koyulasma ama bugun de emin olamıyorum ya.. kimyasal tecrubeleri travma yaratıyormuş insanda bir taraftan diyorum ki daha bat bile gelmedi sakinleş, öbür taraftan bir ses surekli daha koyu olmalıydı olmadi bu diyor

Eklentiler

• 20230603_084403.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 96
Koyulaşmış koyulaşmış aslında bir gün ara ile yapınca daha belli oluyor ama seninki de belli

Merhaba yeni bat 21 Haziran ekler misiniz
Sat 28 mayis

Bu ay femaraya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…