2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet kuzum haklısın 21 inde pikti 22 sinde çatlamıştı ateşim de öyle oldu onayladı. Ya inşallah sende de vardır ya Rabbim hayırlısı ile nasip etsin

benim dün akşam yatığımın kuruma çizgisini bak, bi de yıkadım sıcak suyla)) ve bu çizgi damlatır damlatmaz çıktı bu gün bembeyazdı

Eklentiler

• IMG_0900.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar yumurta 2 buçuk gündür pik normal bir durum mu sizce kafam karıştı şimdi yine test yaptım pik hala kopkoyu
Yarın çatlaması lazım artık heralde catlamayan yumurta olur mu ya ben çatladım
Çatlamayabilir geçen ay klomen kullandim 21mm catlamadi bu ay kontrole gittigimde küçülmüş dedi doktor

Kızlar yumurta 2 buçuk gündür pik normal bir durum mu sizce kafam karıştı şimdi yine test yaptım pik hala kopkoyu
Yarın çatlaması lazım artık heralde catlamayan yumurta olur mu ya ben çatladım
Bazen uc gun surebılıyor canım havuc ye.bende burda ogrndım bugun bır bardak havuc suyu ıctım

Evet canım ilk Salı yaptım hesaplarıma göre 9.gün demiştim ama 10.gün galiba yoksa çıkmazdı dediler
11.gun olma ihtimali var mi peki iliski durumlari nasil. Gunlerimiz ayni ama benim testim sana gore epey silik herkesin durumu farklidir tabi de.. bu da mi kimyasal yoksa oldum

Bu baya kırmızı ama kimyasal olmayasın acaba
1 günde boyle hızlı yükselip düşer mi ki, vallaşeytan dümsükliyor git kan ver diye, şimdi ben adem bile olsam acaba yerleşmemi diye kafayı yicem, koku hassasiyeti falanda oldu bu gün o zaman kafam karıştı

Ver kan seninki kuruma diğil..2 seneden fazla oldu bu testlerle uğraşıyorum böyle kuruma görmedim..ikinci testin bozuk sende..erken gebelikte ala bilirsin hemen çıkacak

Bir tane de erken gebelik testi alıp mı baksan
acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…