2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya evet ben oğlumu bu marka ile öğrendim o zaman da 15 ay boyunca laboquick test kullanmıştım bir tane bile kuruma çizgisine rastlamamıştım. Olursa da nadir oluyordur o da gelir beni bulur kesin😂 neyse işte umut fakirin ekmeği. O güzel yürekten duanız için çok teşekkür ederim inşallah vardır diyeyim🤲🏻🤲🏻♥️
Muhtemel yumurtlama gunu ne zamandi?

21-22 Mayıs canım. 30 mayıstan beri test yapıyorum 😂
Ayni gunlerimiz.. ama bizim yaptığımız ovulasyon teslerinde pik ve sonrasinda silinmeye gore hareket ediyoruz ya 22 sinde sonra da döllenmiş olabilir canim. Ben de 30 mayistan itibaren yapmaya basladim. 30 mayista bembeyazdi. 31 mayista gozle gorulmesi aşırı zor bir halde çıktı. Yarin bir daha yap bence sen.. insallah vardir ya🙏🙏

Kızlar yumurta 2 buçuk gündür pik normal bir durum mu sizce 😨 kafam karıştı şimdi yine test yaptım pik hala kopkoyu
Yarın çatlaması lazım artık heralde catlamayan yumurta olur mu ya ben çatladım
Olur canım normal ☺️ Sen çatlama ağrısı yaşadın aslında belkide çatladı ama lh seviyesi hala düşmemiş olabilir ☺️

Ayni gunlerimiz.. ama bizim yaptığımız ovulasyon teslerinde pik ve sonrasinda silinmeye gore hareket ediyoruz ya 22 sinde sonra da döllenmiş olabilir canim. Ben de 30 mayistan itibaren yapmaya basladim. 30 mayista bembeyazdi. 31 mayista gozle gorulmesi aşırı zor bir halde çıktı. Yarin bir daha yap bence sen.. insallah vardir ya🙏🙏
Cnm bnımde 21-22 mayıs gece pik idi
23ü çatlama diye saydım
Senin bugun çatlama dahil kaçıncı günündü cnm?

Eklentiler

• IMG_3675.jpeg
    IMG_3675.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 55
Psikoloji pert bende 😂 dış gebelik şüphesi dediler geçen gün değerlerim yavaş artınca hemen doğumgane deki nöbetçi doktorun yanına gönderdiler girdim bitane doğum varmış kapılar falan açık görüyorum herşeyi max devlet hastanesi işte . Neyse kadın çığlık çığlığa ben ağzım açık bakıyorum şak diye bebek çıktımı bayılacaktım 😂 onu gördükten sonda normal doğururmsktan vazgeçtim hahahah

Cnm bnımde 21-22 mayıs gece pik idi
23ü çatlama diye saydım
Senin bugun çatlama dahil kaçıncı günündü cnm?
Canimcm ben 21inde oglen bir ilham geldi yaptim ovu testi. Normalde aksamlari yapiodum. Oglen pikti. Aksam tekrar yaptim. Bir gebenin günlüğü testinde cook hafiften silinme var gibiydi. Ayni anda innovita da yapmistim. O hala pik gorunuyordu. 22sinde pazrtesi gunu silinme oldu ikisinde de

Psikoloji pert bende 😂 dış gebelik şüphesi dediler geçen gün değerlerim yavaş artınca hemen doğumgane deki nöbetçi doktorun yanına gönderdiler girdim bitane doğum varmış kapılar falan açık görüyorum herşeyi max devlet hastanesi işte . Neyse kadın çığlık çığlığa ben ağzım açık bakıyorum şak diye bebek çıktımı bayılacaktım 😂 onu gördükten sonda normal doğururmsktan vazgeçtim hahahah
Ben hem sezeryan hem doğal yolla doğumlarda çok oldum..tabi doğal yolla daha iyi ama o sancıları ben çekemem kesin ve doğuramam çocuk orda kalır😂😂

Selam arkadaşlar ☺
Ben önce bir doktorda mart ayında ilk çatlatmamı klomen+ovitrelle ile yapmıştım. Ancak gebelik oluşmadı. Hatta doktorum 3 ay bekle ilaçların etkisi devam eder. 3 ay hamile kalmazsan öyle gel dedi direkt başından attı. Normalde pcos um düzensiz adet oluyorum ama çatlatmadan sonra 2 ay bekledim doktorun dediği gibi hem de kendi haline bırakayım bişeyler diye. Bu süreçte herhangi bir adet gecikmem olmadı hatta eşimle şaşırdık. Ama gebelik gerçekleşmeyince bir önceki doktoruma gitmeye karar verdim. Yani ilk doktorum onunla tedaviye başlayacaktık ama ailesel durumlardan ara vermek zorunda kaldım.
Öncesinde Hsg çekildim kan tahlillerime bakıldı eşim de test verdi. Eşimin testleri normal, benim Hsg de rahimde perde (septum) olduğu ortaya çıktı. Dediğim gibi sonra ara verdik tedaviye başlamamıştık ikinci çatlatma için doktorumla tekrar başladık. Eğer bu sefer de olmaz ise önce histereskopi yapılıp o perde kesilecek daha sonra aşılamaya geçeceğiz. İnşallah hiç gerek kalmaz. Bu ay Hamiş olurum 😍
Beni de kaydedermisiniz
SAT: 11 Mayıs
BAT:10 Haziran

X