2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

S simurgggg
Cnm yarın test yapacak ben kaldım bılıyosun amma velakin çok sınır oldum
Eve geldım şimdi
6 tane eczane gezdım
Roll gebelık testi bitmiş, hepsınde sadece artimed var
Erkn gebelık testi asla almam zaten
3 adet alıp eger varsa, 2 gunde 1 koyulaşma takıp edecektım

Sonra esımı aradım dedm bna duzgun test bul 😄
İşim var alamam dedi, ben anlamam dedi
Acele etme p. Tesi al yap test dedi (aslında mantıklı)
Pazartesıye kdr beklesemmi?
Ya da yarın uzaktaki başka eczanelere gdıp, eczane eczane dolaşıp...
Pazar sabahı yapim testi
Bat 5 gün var
Bnde yapacaktim yarın bugün testi koştur koşturalım iptal oldu yakın olsaydık ben verirdim roll alıyorum ben sürekli

Yarın çatlamanın 12. Günü yapacaktım ama yok olmadı
Aslında 2 kımyasalımdada çok test yaptım
Koyulaşma olmadı, 1 hafta sabit kaldı silik çizgi.
Koyu çizgi görmek bnde cok isterim
Hiç koyulmadı hep silik gordum🥺
O yüzden erkenden test yapmayın sabrebildiğin kadar sabret bende kıpkırmızı çizgi görmek çok istiyorum ama nasip olmuyor 🥺

Canimcm ben 21inde oglen bir ilham geldi yaptim ovu testi. Normalde aksamlari yapiodum. Oglen pikti. Aksam tekrar yaptim. Bir gebenin günlüğü testinde cook hafiften silinme var gibiydi. Ayni anda innovita da yapmistim. O hala pik gorunuyordu. 22sinde pazrtesi gunu silinme oldu ikisinde de
Anladım canım aramızda 1 gun var. Bn 1 gun daha gec yumurtladım

O yüzden erkenden test yapmayın sabrebildiğin kadar sabret bende kıpkırmızı çizgi görmek çok istiyorum ama nasip olmuyor 🥺
kuzum nacizane tavsiyem kelimelerin cümlelerin cok önemi var kisisel gelişimle ilgilendiğim için misal senin nick altına yazdıgın yazı direkt olumsuzluk barındırıyor değiştirmeyi düsünebilirsin güzel cümlelerkuralım güzel düsünelim ne düsünürken konusursak onu cekiyoruz :KK51:

Kızlar yumurta 2 buçuk gündür pik normal bir durum mu sizce 😨 kafam karıştı şimdi yine test yaptım pik hala kopkoyu
Yarın çatlaması lazım artık heralde catlamayan yumurta olur mu ya ben çatladım
Benim gecen ay 2 gun pik kalmışti.. catlamanin bi matematiği yok bence canim 🤣 degerlendirmeyi birakma💪

Ben hem sezeryan hem doğal yolla doğumlarda çok oldum..tabi doğal yolla daha iyi ama o sancıları ben çekemem kesin ve doğuramam çocuk orda kalır😂😂
Benle aynı düşünceye sahip birinin olması çok mutlu etti şuan herkes normal doğurcam diye dolanıyor benimde aklım çıkıyor zaten 1.50 ve 45 kilo bişeyim o bebek mümkün değil çıkmaz benden o yüzden kendiliğimden hamile kalıp tüp bebeklere para vermektense sezeryan olmak bir numaralı hedefim 😂

Benle aynı düşünceye sahip birinin olması çok mutlu etti şuan herkes normal doğurcam diye dolanıyor benimde aklım çıkıyor zaten 1.50 ve 45 kilo bişeyim o bebek mümkün değil çıkmaz benden o yüzden kendiliğimden hamile kalıp tüp bebeklere para vermektense sezeryan olmak bir numaralı hedefim 😂
ben daha gebe değilim doktora doğum saatini seçelim astrolojik olarak diye anlasma yaptım :KK70: normal doğum yapamam hiç ha yapabilsem ne ala canım tatlı

ben daha gebe değilim doktora doğum saatini seçelim astrolojik olarak diye anlasma yaptım :KK70: normal doğum yapamam hiç ha yapabilsem ne ala canım tatlı
Hahaha çok iyi ya 😂😂 benimde acı eşiğim çok düşük iğneden korkan biriyim doğurcam diye geziniyorum nolcak bu hallerimiz 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

benim dün akşam yatığımın kuruma çizgisini bak, bi de yıkadım sıcak suyla)) ve bu çizgi damlatır damlatmaz çıktı bu gün bembeyazdı
Canım bu senin test artimed ama. Nerede görsem tanırım.O vukuatlı bir test iki ay bende aynı senin gibi çıkardı koştum kan verdim negatif çıktı. Hatta merakımdan adetin 5. Günü de o artımedden yapmıştım silik çizgi o zaman bile çıkarmıştı.Burada çok arkadaş bu artımedden yaptı hep aynı silik çizgi vakası oldu o yüzden artımed öyle. Ben laboquick yapıyorum artık hep. Genelde güvenilir oluyor. Ben oğlumu laboquick ile öğrenmiştim ilk gebeliğimde hep laboquick kullanmıştım hep doğru sonuç vermişti

11.gun olma ihtimali var mi peki😄 iliski durumlari nasil. Gunlerimiz ayni ama benim testim sana gore epey silik😔 herkesin durumu farklidir tabi de.. bu da mi kimyasal yoksa oldum
Ya benim belirtilerim de erken başladı ondan emin olamıyorum acaba 2 kere yumurtladım ondan mı 3 gün pik oldu ilki mi tuttu dedim. Senle aramızda bir gün var sanki senin adetin pazartesi miydi

11.gun olma ihtimali var mi peki😄 iliski durumlari nasil. Gunlerimiz ayni ama benim testim sana gore epey silik😔 herkesin durumu farklidir tabi de.. bu da mi kimyasal yoksa oldum
Ayrıca senin koyulaşma da testlerine göre iyi bence seninki benimkinden daha geç döllenmiş 2 gün var aramızda gibi sanki

Yok ben 20 yaşlarda olsaydım yapardım kendim kesin mesela kolay hamile kalsaydım bu kadar ağrılı iğneler tedaviler görsemeydim yapardım..ama şimdi ne gücüm kaldı nede sabrım çocuğa yazık..Ama sana deyim benim kardeşimde senin gibiydi 47 kilo bence ikisinde kendi doğurdu..annem diyordu bu hayatda kendi doğamaz sadece yaş 23 olduğu için ve düğünden sonra 1 adet gördüğü için MaşAllah insana kolay geliyor

Kızlar bu testten anlayan biri var mı? Trombofili vermiştim de
Belki yazan olmamıştır canım görünce yazayım dedim pıhtılaşma problemin yok mthrler tek başına tramboli sorunu oleak görülmüyor doktorlar tarafından bide senin heterezigot hiç önemli değil

Ya benim belirtilerim de erken başladı ondan emin olamıyorum acaba 2 kere yumurtladım ondan mı 3 gün pik oldu ilki mi tuttu dedim. Senle aramızda bir gün var sanki senin adetin pazartesi miydi
8 mayisti reglin ilk gunu. 21 mayista pik 22 mayista silinmeydi ovu testinde. 21 22 24 mayis da degerlendirmeydi

Belki yazan olmamıştır canım görünce yazayım dedim pıhtılaşma problemin yok mthrler tek başına tramboli sorunu oleak görülmüyor doktorlar tarafından bide senin heterezigot hiç önemli değil
destinesiaa destinesiaa canım pai ye bakmayı unutmuşum 🤦🏼‍♀️ senin kesinlikle iğne kullanman gerekiyor. Gebeliklerinin kimyasal olmasının sebebide budur zaten kusura bakma ilkinde paiye dikkat etmemişim ya

X