2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sat 4 mayis bat 1 haziran hamileyim

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah Belirtilerin neydi canım bata kaç gün kala öğrendin
Amin aminnn rabbim sizlere de guzel.haber almayi nasip etsin 1 hafta kala test yaptim innovita erken gebelik testiyle belirtilerim bas agrisi 10 gun boyunca surdu migrenim vardi normalde ama bu kadar uzun surmezdi hergun sabah akssm bas agrisi cektim yumurtlamadan sonra . Ayrica goguslerim sisti normalde adet zamaani sislik olmazdi. Gaz ve kasik agrim vardi ama adetten once oluyo diye onu belirtiden saymadim. Bir de 10 gun boyunca uykusuzluk cektim nedensiz hatta 4 hazirana psikiyatriden randevu almistim bas agrim ve uykusuzlugum yüzünden kesin adet olacam dedim bata 2 gun kala koyu kahve akintim geldi cok cok az geldi iki damla yine adet olacagim sandim ama bugun kesildi bugun bat gunumdu hemen gittim kan verdim 626 cikti beta

Ooo maşaAllah ne güzel çıkmış sonucun

Ooo maşaAllah ne güzel çıkmış sonucun
Ben iki aşılama oldum 1.si tutmustu ekim ayinda fakat dis gebelikle sonuclandi dusuruldu. 2. Asilamam mart ayinda yapildi nisanda regl oldum o da tutmadı. Haziranda tup bebek icin calismalara başlayacaktik rabbim yuzumuze guldu ovulasyon testiyle takip ettim ilk denemede tuttu sukur hic ovulasyon testi uygulamamistim

Ne
ne kadar zamandır deniyorsunuz kaç yasindasiniz
Kusura bakmayın soruyorum meraktan kendime pay cikarmak için falan

Kızlarrr ben 1 gün erken adet oluyorum sanırım bu akşam üstünden beri çok çok silik pembe peçeteye geliyor ağrımda var hafiften yarın sökülür herhalde ama benim sormak istediğim şu şimdi ben 3. Gün klomene başlayacağım o yüzden bugünü mü ilk günüm saymalıyım yoksa söküldüğü günü mü. ? Fikri olan var mııı

Neden 3. Günü başlıyorsun canım klomene doktor mu söyledi

Yaa böyle hikayeler çok etkiliyor beni İnşAllah bizde böyle güzel mucizelerle seviniriz Bekleyen herkese kısa zamanda nasip olur inşAllah

Pembelik geldiyse ilk gün oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…