2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

biliyorum canım kaç aydır görüyorum, zaten yarın koyulaşma görürsem kan testi yaptırcam belli olur o zaman

Ben kasımda yaptığımda innovitanın gebelik testleri çok hassas ovulasyon testinin yanında verdikleri gebelik testi , yumurtlamanın 11. Günü bu şekilde göstermişti ama başka marka test yaptığımda çizgi çıkmamıştı innovita çıkarmıstı bir tek

Eklentiler

• BFA04CAC-CA53-4C69-ADE0-06D3008E3090.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 90
Sende mi tuzlu suyu soldan sağa döküp erkek enerjini ben gibi yükselttin
Yaa kızlar siz çok yaşayın emi vallahi sesli güldüm bu tuz olayına kahkahalarım katlardan duyulmuştur hele şu sag sol davasına ayrı bi güldüm allah sizlere hepinize hepimize inşallah en kısa zamanda saglıklı hamilelikler nasip etsin yüzünüz hep gülsün inşallah güzellikler

Bende hamileyken bile kaset test veya erken gebelik testi çizgi çıkarmamıştı kaset testleri ben sevmiyorum hiç üzmüştü beni

Aminnn ablacım güldürebildiysek ne mutlu bize bende güldüm baya ama

Bununla beta kaç çıkmıştı canım aynı gün kan vermiş miydin

Kızlar bata 12 gün var belde aşırı ağrı böyle biri basıyor sanki belime öyle bir ağrı oluyo sonra sol kaşıkta birden kasılma anlayamadım ya size danışayım dedim

Yumurtlama günüm geçti canım böyle her an kanamam gelicek gibi sanki çok yoğun akıntı var birde afedersin iç çamaşırımı değiştirip duruyorum
Valla benim bildiğim böyle yoğun akıntı ve ağrı yumurtalamaya işaret, acaba 2. kez mi yumurtluyorsun.

Erken gebelik testi mi var ki onun ovulasyon testleriyle beraber gelen testleri mi diyorsunuz
Eveeettt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…