💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bu hafta yumurtlama canım bu ay ovulasyonla takipteyim dün pik oldu değerlendirdim bugün daha test yapmadım yapınca bakıcam çatlamış mi ay bu bebiş gelse biran önce
Amhın sınırda canım şuan ama önemli olan 1 yumurta 1 sperm kaliteli olması önmeli amh 4 olup hamile kalmakta zorlananda var. Biz zoru seviyoruz kuzum olacak inşallah

Bende çıplak gözle daha iyi görüyor gibiyim ama çok garip ben yumurtlama takip ediyordum pik görememiştim kasık ağrılarım akıntım var anlayamadım neler oluyor acaba erken gebelik mi alsam gidip melisaa93

Öylemi tekrar gidecem zaten e canım yaş ta var biliyorsun ben hep doğal yoldan olsun istiyorum takviye kullandım bi kaç ay ama bu ay bıraktım bakalım ne olcak

Kızlar selam 3 gün önce testte pozitif görmüştüm ve değerim de 140 çıkmıştı. Dün akşam acile gittim tekrar kan verip tekrar değerime bakayım diye ama almadılar kadın acile git dediler . Bu sabah kahverengi akıntım geldi lavaboda şu an devam etmiyo ama içim de huzursuz çalışıyorum işten sonra acile gitsem mi ki. Bi de sabah tekrar test yaptım biri 3 gün önceki biri bugünkü daha kızarmış ama bilemedim

Eklentiler

• AE90FDD4-CF9D-4A74-B8D6-A67559FECA28.jpeg
    163,8 KB · Görüntüleme: 76
eğer erkenden öğrenmeni gerektirecek bir durumun yoksa yani ilaç fln kullanmıyorsan bence akışına bırak :) varsa senledir büyür, kendini strese sokma. Yoksada negatif test görüp kendini üzme :)

Amhın sınırda canım şuan ama önemli olan 1 yumurta 1 sperm kaliteli olması önmeli amh 4 olup hamile kalmakta zorlananda var. Biz zoru seviyoruz kuzum olacak inşallah
Canım ilk defa pik gördüm geçen ay böyle koyu olmamıştı inşallah bu ay olur birazdan bi daha yapacam bakalım çatlamış mi

Eklentiler

• 20230324_223432.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 70
Öylemi tekrar gidecem zaten e canım yaş ta var biliyorsun ben hep doğal yoldan olsun istiyorum takviye kullandım bi kaç ay ama bu ay bıraktım bakalım ne olcak
Yaş 30 u geçince düşüyor zaten canım ama ben yaşı düşünmedim yaşına göre gayet iyi ama kaliteli olması için takviye kullan canım

testte bariz koyulaşmış sen içini ferah tut kendine yer açıyor yerleşiyor bebişin :) yine de doktor takibine başla bence belki progestan fln verebilir

Canım ben bat a 3 gün kala prodoctor ile öğrendim bence bi bak bişey kaybetmezsin

Varla yok arası gibi canım inşallah vardır batın ne zamandı varsa koyulaşır kan verme testle takip et bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…