💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Aman kan verme lütfen bıraz bekle bı net cızgı gor sonra

predictor yaptığınız yanılttı mı yani, ya şuan elimde predictor var ve baya çizgiyi görüyorum daha erken ama kan vermeye gitmek için emin olamadım bu yüzden
Kaset test ile takibini yap sabah ilk idrar ile. Kaset testte de pembe çizgi çıkarsa gebelik vardır. Ama sen bilirsin tabi. Boş yere gidip kolunu deldirme derim.

Doktor takibi daha iyi canım ne takviyesi verdi canım umarım beraber bu ay son ne olur

Yerleşme kanamasıdır cnm

ya güldürdün beni kız zaten adete 4 5 gün kala sabredemiyoruz geçmiyor zaman bir de elinde bol bol test varsa vay halimize tutabilene aşk olsun duramıyoruz
Yok bıttı bebısm testpazartesı gelcek yenılerı.test maceram burda sona erdı.sol kasıkta baya bı agrım var ama hayırlara cıksın ınsallah.

Kızlar Selam gördük keseyi çok şükür bebek yok henüz. 6+1 olması gerekirken kesem 5 haftalık çıktı. Dr normal toparlar dedi ama benim canım çok sıkkın normal mi sizce
Merhaba bende 4+4 teyim su gibi akıntım var renksiz kokusuz tamamen su gibi ama baya fazla sizde de olmuştu diye hatırlıyorum böyle bir durum doğru mu acaba endişelendim

Merhabalar bi şey sorucam trendyoldan Productor gebelik testi istemiştim Freely gebelik testi yollamışlar bu testte iyi midir çok moralim bozuldu arkadaşlar ne yapmalıyım geri iade ilede uğraşmak istemiyorum

Eklentiler

• 16797493378713367264790396074583.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 44
Merhabalar bi şey sorucam trendyoldan Productor gebelik testi istemiştim Freely gebelik testi yollamışlar bu testte iyi midir çok moralim bozuldu arkadaşlar ne yapmalıyım geri iade ilede uğraşmak istemiyorum
Testlerin verdiği hatalara bakıyorumda iyiki freely göndermişler bence iade yerine teşekkür etmelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…