💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar Selam gördük keseyi çok şükür bebek yok henüz. 6+1 olması gerekirken kesem 5 haftalık çıktı. Dr normal toparlar dedi ama benim canım çok sıkkın normal mi sizce
Canım hergün 1 yemek kaşığı tahin pekmez tüket kontrolüne kadar gelişim geriliği gidiyor olması gereken kese boyutuna ulaşıyor tecrübe ile sabit

Kesinlikle olabilir canım çünkü ben ondan şüphelenip test yaptım. İnşallah vardır güzel haberler alırsın
İnşallah canım çokta umutlanmak istemiyorum çünkü yumurtlamamın üstünden 8 gün geçti başka belirti olmadı regl günüme de 4 gün kaldı bana göre yok gibi test yapmıcam bı sefer çok üzülüyorum günümü beklicem bu sefer her sekılde uzulcem bari bi kez üzüleyim

Kızlar Selam gördük keseyi çok şükür bebek yok henüz. 6+1 olması gerekirken kesem 5 haftalık çıktı. Dr normal toparlar dedi ama benim canım çok sıkkın normal mi sizce
Bence normaldir canım kuzenimin iki bebeğide 2 hafta geriden geldi ama aşırı tatlı ve çok zeki sıpalar :) çokta sağlıklılar çok şükür

Bugün kalktım Femometer test yap ateşin yüksek gidiyor dedi bi baktım testim bitmiş… adet sancısı gibi arada sancılarım başladı geçen hafta kanda negatifti biliyorsunuz Ya kızlar adetime bi kaç gün var yükselmemiş olabilir mi o aralar. Bu ay benim kafam çok karışık

Ç
Kızlar amh testi vermiştim 1.26 çıkmış sonuç iyimi bilemedim
düşük çıkmış kuzum ama bana göre yüksek benim ki 0.68 ama ona ragmen hamile kaldım kalmayada öalışıyorum inşallah. Canım takviye kullanma ihtimalin varsa kullan ben doktor degiştiridm bana ve eşime verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…