💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Böyle negatif yapınca bir tık daha belli ince çizgi

Eklentiler

• 7095439A-B917-4C6B-800F-447D98CCE412.jpeg
    7095439A-B917-4C6B-800F-447D98CCE412.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 84
Kız senin başka bebegin var mı
Yok bebegım.😊dayanamayıp gene test yaptm.dalga gecıyor bu testler bızle soyleyım 😂bırı ılk 10 dkka.içi açılmıs olan 30. dakka.pazartesıne kadar yapmıcam artık test kafam karısıyor nerdeyse savascii savascii gıbı koşup kan verecemde aynı sonu ıkı kez yasamayım dıye sabredıyorum😀🌸

Eklentiler

• FF78CAC0-F9A4-4370-BF3B-9A60AD24234F.jpeg
    FF78CAC0-F9A4-4370-BF3B-9A60AD24234F.jpeg
    100,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 6FFD9774-8D3A-464D-99F5-0406AE2B7DE0.jpeg
    6FFD9774-8D3A-464D-99F5-0406AE2B7DE0.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 83
Bugün kalktım Femometer test yap ateşin yüksek gidiyor dedi bi baktım testim bitmiş… adet sancısı gibi arada sancılarım başladı geçen hafta kanda negatifti biliyorsunuz Ya kızlar adetime bi kaç gün var yükselmemiş olabilir mi o aralar. Bu ay benim kafam çok karışık
Ateşin kaç gidiyor canım.bana atabilir misin özelden

Yok bebegım.😊dayanamayıp gene test yaptm.dalga gecıyor bu testler bızle soyleyım 😂bırı ılk 10 dkka.içi açılmıs olan 30. dakka.pazartesıne kadar yapmıcam artık test kafam karısıyor nerdeyse savascii savascii gıbı koşup kan verecemde aynı sonu ıkı kez yasamayım dıye sabredıyorum😀🌸
Ayy bu sağdaki test fena :KK70: inşAllah doğrudur :)

Sen ne durumdasın canım bitmedi regl sende ovulasyonlami takip etsen daha net oluyor sanki
Kuzum ben dün doktora gittim bugün klomen başladım sabah akşam. Yumurta takibi yapıyor 3 nisanda tekrar çagırdı. Ben ovulasyonu beceremiyorum ateş takibi yapıyorum. Doktorum ovulayona gerek yok ben takip edicem dedi. Birde takviye verdi işte bu ay bizim ayımız olur inşallah

Canım ilkinde de yine var gölge adetine 5 gün varsa normal sabah yap telrardan eger gerçekten varsa sabaha daha rahat görürüz inşallah

Selamlar, bende ayın 9unda aşılama olmuştum, 23.03 bat, 24unde kan verdim 0,54.. ama hala regl olmadım bu arada progestan kullanıyorum o da zaten regl engelliyormus okudugum kadarıyla, doktor ilacı kesme pzt tekrar kan testi ver ona göre konuşalım dedi.. bat sonrası bu kadar düşük çıkıp 3 güne yükselme ihtimali var mı ki 😔 bütün ümidim kırıldı açıkçası 😔

😂😂😂😂😂 ya güldürdün beni kız zaten adete 4 5 gün kala sabredemiyoruz geçmiyor zaman bir de elinde bol bol test varsa vay halimize 😂😂😂😂 tutabilene aşk olsun duramıyoruz

X