💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Merhaba son durumunuzu merak ettim, predictor test çok mu hassas diye araştırıyordum da sizin gönderiniz denk geldi
Bir de predictor alma sakın o kadar para verip. Gerçekten sadece freely nin yanları mavi şeritli olan kaset testinden al ya da artı med in T1 T2 li olanından al. Predictor resmen boşa gşden para sadece.

Bir de predictor alma sakın o kadar para verip. Gerçekten sadece freely nin yanları mavi şeritli olan kaset testinden al ya da artı med in T1 T2 li olanından al. Predictor resmen boşa gşden para sadece.
predictor yaptığınız yanılttı mı yani, ya şuan elimde predictor var ve baya çizgiyi görüyorum daha erken ama kan vermeye gitmek için emin olamadım bu yüzden

Kızlar Selam gördük keseyi çok şükür bebek yok henüz. 6+1 olması gerekirken kesem 5 haftalık çıktı. Dr normal toparlar dedi ama benim canım çok sıkkın normal mi sizce
Gec döllenmedir kuzucum bence.sakın uzulme hısseder bebegın.yolk kesesı varmıydı bısey dedımı doktorun.doktorun toparlar sorun yok dedıyse toparlar sakın merak etme.bol bol portakal suyu ıspanak cevız ye

Kuzum ben 23 şubatta yumurtam catladi yani geç döllenme nasıl oluyor ki. Yani erken yumurtladim aslinda
Kuzucum bızım ovulasyonda gorduklerımız tahmın sadece.tam olarak ne zaman çatladı,ne zaman dollendı bılemeyızkı,o yuzden yumurtlama olunca 1 hafta bırakmayın dıyorlar doktorlar,bu yuzden işte.

Kuzucum bızım ovulasyonda gorduklerımız tahmın sadece.tam olarak ne zaman çatladı,ne zaman dollendı bılemeyızkı,o yuzden yumurtlama olunca 1 hafta bırakmayın dıyorlar doktorlar,bu yuzden işte.

Yok kuzum ben vajinal ultrasona gittim sürekli Dr da yumurta takibi yaptırdım 23 şubatta yumurtam yoktu catlamisti

Teşekkür ederim canım inşallah ya Allah herkesin yüzünü güldürsün, minicik te olsa umudum var şuan onu kaybetmek istemiyorum teşekkürler

İnşallah canım
Büyük ihtimal yumurtan geç döllenmiş canım döllenip yerleşmesi 6 12 günü bulabiliyor kendine buldugu en iyi yere gömülüyor yerleşiyor yani canım bu herkezde aynı olmadıgı için geç döllenme yaşıyorşun ve inan hafta ilerledikçe o aradaki 1 haftalık fark kapanıyor canım canunı sıkma ben 2 hafta geriden gelenleride gördüm hiç bir sıkıntı olmadı

İçimi rahatlattın teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…