💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Eklentiler

• 84F49F91-9BB9-4E0D-B6D4-0590DC8E0B12.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 116
Canın gunaydın yıne test yap bence uyanınca ınsallah bebegın senınledır

Canım günaydın bu sanki gölgeden fazlası Hadi inşallah diyelim sakince koyulaşmayı bekleyelim
İnşallah canım benımgölgeler bızı kandırıyo bazen o yuzden sakınce beklemedeyım
Kuzummm ne gölgesi resim bulanık oldugu halde ben net gördüm daha güzel bi resim çekermisin çabuk kız heycan yaptım valla
Çektım aşkım.ama bılıyosun gölgelerden mımlıyız bız o yuzden heves etmeden beklıyorum

Eklentiler

• 414E6671-8388-4BE6-903E-8514A078C2AE.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 107
Bata kaç gün var canım? Eğer 4-5 gibiyse gölge de olsa umut yüksek
Evet tam 4-5 gun var canımhayırlarla gelsın mınıkler.benim yumurtlama tarıhım 16-19 aralıgında bır gun.16 sıysa belkı cıkar dıye erken başladım testlere.çıkarsa bize guzel bır bayram hedıyesı olacak

İnşallah canım benımgölgeler bızı kandırıyo bazen o yuzden sakınce beklemedeyım

Çektım aşkım.ama bılıyosun gölgelerden mımlıyız bız o yuzden heves etmeden beklıyorum
Tamam bekle bakim kuzum akşama birdaha yap ama inşallah o gölge bebişin gölgesidir artık çok çok aminnnnnn

Ayy hadi inşallah canım 4-5 günse böyle çıkması çok normal. Bir de artımed t1-t2 deneyebilirsin ya da zaten yarına bu test markasıyla da daha net belli olur

Canım benım bata 2-3 gun kala benım basladı ve hıc gecmedı nerdeyse 10-15 gun sonra ara ara tarzından oluyor uzun bı sure kasık agrısı batma doluluk oluyor . Benım ozellıkle doluluk ve asagıya cekme hıssı cok oldu canım

Kızlar birsey soracam bu artimed erken gebelik testi üzerinde idrar akışına 10 saniye tutun yazıyor onu nasıl yapıyoruz bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…