💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Hurma ağacının hikayesini biliyor musunuz? Ben umredeyken bir hurma bahçesine gitmiştik orada anlattılar şok geçirmiştim
Bende bır ay once dınledım denk geldım coook ılgınc degıl mı sok oldum bıldıgın dogum yapması cekırdekten yetısmemesı falan Ay ne guzel Rabbım bızlerede nasıp eder inşallah

Ben dış ülkedeyim o sebeple hiç test yaptıramadım bana hiçbir şekilde sıkıntı olmayacak takviye var mı alıp kullansam buranın hastahaneleri türkiyeden beter malesef
Bunlardan alabilirsin kuzum eczaneden hiç bir zararı yok aksine faydası çok hamilelik istiyorsan kullan

Ben de anlayamadım ki kuzum. İnşallah hamiş değilsen gelsin kırmızılar. Ama inşallah hamiş ol

Benim bata 2 gün kala adet sancısı gibi sancım oldu sonra sağ yumurtalikta batma dün ve önceki gün yoktu bat 2 gün geçti reglde gelmedi henüz Perşembe yaptım negatifti test Papatyamaviss benim dünde felaket midem bulandı senin belirtin böyle miydi? Öle hatırladım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…