💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Hurma ağacının hikayesini biliyor musunuz? Ben umredeyken bir hurma bahçesine gitmiştik orada anlattılar şok geçirmiştim ☺️
Bende bır ay once dınledım denk geldım coook ılgınc degıl mı sok oldum bıldıgın dogum yapması cekırdekten yetısmemesı falan 🫶🏻 Ay ne guzel Rabbım bızlerede nasıp eder inşallah 🙌🏼☺️

Ben dış ülkedeyim o sebeple hiç test yaptıramadım bana hiçbir şekilde sıkıntı olmayacak takviye var mı alıp kullansam buranın hastahaneleri türkiyeden beter malesef🙁
Bunlardan alabilirsin kuzum eczaneden hiç bir zararı yok aksine faydası çok hamilelik istiyorsan kullan

Ben de anlayamadım ki kuzum. İnşallah hamiş değilsen gelsin kırmızılar. Ama inşallah hamiş ol 🤲🏻💗🌺
Ama bana salı günü negatif çıkınca başlattı öncesinde kullandırtmadı ki . Salı kullanmadan akşam 8 gibi lekenme yaşadım Çarşamba da devam etti sonra kesildi salı akşamdan beri fitil kullanıyorum . Dün ve bugün tamamen kesildi hiç akmadı ben hiç birşey anlamadım valla

Benim bata 2 gün kala adet sancısı gibi sancım oldu sonra sağ yumurtalikta batma dün ve önceki gün yoktu bat 2 gün geçti reglde gelmedi henüz Perşembe yaptım negatifti test Papatyamaviss Papatyamaviss benim dünde felaket midem bulandı senin belirtin böyle miydi? Öle hatırladım ama🤔🤔

X