💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Evet bu 21 günlük alışkanlık doğru çoğu kez okudum bunu bide sık diyet yaparken alışmıştım bende inşallah başarırım yine

Güzel haberlerini bekliyoruz kuzum
İnşallah canım akşam akşam kalbim yerinden çıktı ya doğru mu görüyorum diye değere bakıp durdum. Normalde daha birisi stres yaptığında stres yapmayın sakin kalmak önemli diyen ben stresim tavan yaptı bir anda inşallah yarın da doktor görür güzel şeyler söyler

Lütfen haber ver bize cok haklısın kim olsa stres yapar insallah güzel sonuclarla gelirsin

Biz Vanım küçük bi ilçesinde görev icabı yaşıyoruz Van merkez buraya 2 saat uzaklıkta çığ tehlikesi olan virajlı bir yoldan gitmek zorundayız. Bulunduğumuz ilçede kadın Doğum zaten yok. Hafta içi okul olduğu için gidemiyoruz. Hafta sonu ancak gidebiliyoruz. Geçen hafta örneğin kar yağdığı için yolu kapattılar. Ha diyince gidemiyoruz maalesef. O yüzden gidemedik zaten şu ana kadar malesef

Bahçesarayda mi yaşıyorsun

Yaaa cok sevindim canim bunu soylemis olsalardi boyle bir stresi hic yasamazdin ama yasanacagi varmis demekki. Kimin aklina gelirdi ki hastanin betasinin max 1400 e kadar olcecegi Insallah yarin keseyi de gorursun ve rahatlarsin. Her sey yolundadir umarim

Canım reglim için şiir:

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Bugün de gelmedi insafsız.
Gecti istemem gelmeni
Yoklugunda buldum seni
Birak vehmimde golgeni
Gelme artik neye yarar

Umarim gelmez 9 ay boyunca
Gec dollenme vs vs vardir her zaman bir umut

Ama o eğer bebek yoksa sökülme sağlamıyor mu kuzum

Anladım canım inşallah güzel haberler verirsin bize sıkma canını yarın belli olur kese görününce bir oh çekersin inşallah

Ama o eğer bebek yoksa sökülme sağlamıyor mu kuzum
Ama bana salı günü negatif çıkınca başlattı öncesinde kullandırtmadı ki . Salı kullanmadan akşam 8 gibi lekenme yaşadım Çarşamba da devam etti sonra kesildi salı akşamdan beri fitil kullanıyorum . Dün ve bugün tamamen kesildi hiç akmadı ben hiç birşey anlamadım valla

kız benım oğlumda 13 haftada gıtmıstık bacaklarını mıh gıbı kapamıstı naptıysak acmadı 16 cıvarı ogrendım sıpayııı o yuzden 14 de belli olur mu bilmiyorum
Birşey sorabilir miyim canım sana yumurtlamadan sonda rahimde batma oldu mu? Otururken ağrı oluyor hoplatıyor yerimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…