2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Pancar şekeri var evet olmasa iyi ama olsa da dünyanın sonu değil ben demirde de ocean kullanmıştım güzel bir marka sıcaktan da istahsızlar birazcık umarım geçer en kısa zamanda

Pancar şekeri var evet olmasa iyi ama olsa da dünyanın sonu değil ben demirde de ocean kullanmıştım güzel bir marka sıcaktan da istahsızlar birazcık umarım geçer en kısa zamanda
D vit olarak ocean kullanıyorum. Çinkoyu da sipariş ettim yarın gelecek eczaneye. İnşallah şifa olur canım sağ olasın

Kizlar bizim oglana dün cinko vermistim ya kakasi griydi boyle bisi yasayan varmi?

Maflor tek şasede ishali düzeltti ama geçici mi kalıcı mı bakacağım. Çinkoyu ne zaman veriyorsun canım sabah kahvaltı sonrası mı? annewith

Ya ne güzel gelişmeler zorlukları da var tabi ama ben de büyüdükçe iletişimimz arttıkça çok mutlu oluyorum mesela bişeyi yaptıktan sonra başka birşeyi yapabileceğimizi açıkladığımda anlıyor artık bu bile beni o kadar mutlu ediyor ki. Uy ekinkuş biş diyen dillerini sevsinler bakalım ne inciler dökülecek o dillerden. Uyku gerilemesini çok hardcore yaşıyoruz ani bir giriş oldu sağ çıkarsam bu sıçramadan sonrakiler artık çok etkilemez diye umuyorum. Müziği yarından itibaren denicem cnm çok sağol

Yok canım öğlen uykudan kalktıktan sonra açken veriyorum ben. Aç olursa iştahı daha çok açar demişti eczacı. Sabah tok karna d vit ve balık yağı veriyorum.
Cnm bu kadar cok sey neden veriyorsun doktormu tavsiye etti? Vitamin degerlerimi kotu?

D vit ve balık yağı rutin verilmesi gerekiyor zaten çinkoyu da kutu bitene kadar vericez. Evet doktor tavsiye etti
Biz kan tahlili yaptirdik d viti kesti 1 yasinda.
3 ay sonra tekrar yaptirdik yine gerek gormedi. Balik yagini ekimde vermeye baslayin dedi. Cinkosuda kan tahlilinde 108 degerde. Ama istahsizlik yemek yememe devam :)) 10 kg bile yok suanda nasil oluyor anlamıyorum

D vitaminini bazı doktorlar kesiyor evet ama alin bulunduğumuz yer itibariyle çok da fazla güneşe maruz kalmıyor kalsa bile ne kadar emiliyor d vit. O yüzden mantıklı gelmiyor bana vermeye devam ediyorum açıkçası. Balık yağının da mevsimle alakası yok yetişkinlerin de her zaman alması gerekiyor çocukların da doktor neden öyle demiş anlamadım çinkoyu hiç ölçtürmedim bilemiyorum değerini ama büyüme gelişme açısından çok önemli olduğunu biliyorum faydasını da gördüğüm için kutu bitene kadar ve hastalık dönemlerinde veririm diye düşünüyorum. Alinin de kilosu 10,6 ama doğum kilosu zaten 2760 gramdı. Kilo alımı da azaldı zaten hatta aylardır almıyor diyebilirim hareket halindeler sürekli hiç problem yapma. Persentilde düzenli bir egrideyse problem yok bence. Boyu nasil? Boyu önemsiyor bizim doktor.

Boy 78 cm bizimkide 2.980 gr dogmustu.

Akilvar canım mafloru kaç gün kullanmam gerekir? 10 şase var.
Cumartesi kullandık düzeldi. Pazar kullanmadık aynı oldu

Akilvar canım mafloru kaç gün kullanmam gerekir? 10 şase var.
Cumartesi kullandık düzeldi. Pazar kullanmadık aynı oldu
Canım 10 tane bıtene kadar kullan. Yanı proboyotıkın bır saysısı da yok acıkcası eger bagırsaklar da sıkıntı varsa daha fazlası da kullanılır.Baya sıvı mı yapıyor. Suan ek gıda alıyor mu? Oglum ısal olmustu mesela 1 gun hıc ısal yapmadı duzeldı sandım ama ertesı gunu yıne ısal yaptı. Ondan tamam bıttı dıye dusunme hepsını bıtır.Eger salgına yakalanmıs ıse de bu isal uzun suruyor ondan tam duzelmeden bırakma Çinkoyu da kutu bıtene kadar kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…