2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Ay kan tahlili yaptirmistik igg dusuk cikti doktor cok sık hastalanir dedi bagisiklik dusukmus yemeyen cocugun bagisiklik nasil yukselcek bilmiyorum
Canım hiç mi sevdiği birşey yok bide eline verilecek şeyleri daha güzel yiyorlar.Benimkide bu ara temiz içerik ama genede aslında tatlı olan bu bebe biskivilerine alıştı görüyor çığlık atıyor öyle bir istemek elinde hep bişe bide aşşağıda kraker falan veren oldu, baktım yeme düzeni hemen etkilendi mama sandalyesine oturmaz oldu hemen kestim hepsini kaldırdım aşşaşıda bile eline bişe vermedim, hemen tekrar yemeye başladı, sakın öyle bisküvi çubuk hep meyve Dalan verme sonra bunlarla doyup yemek yemiyorlar

Kiz keske yese ole onlari bile isirip koparip atiyor. Kasigi goruyor basliyor eliyle itmeye eline versem gene yemiyor hicbirsekilde biberon mamasindan baska birsey yemiyor allahtan vitaminleri falan guzel cikti bu kadar yememeye nasi iyi cikti bilmiyorum valla demir ve d vit kullanmiyoruz bide düşün yani.
eninde sonunda yiyecek gecici bi donemdir belki atak doneminin bitmesine 6 gun kaldi ahahahaha

Kulaklarına sağlık ocağında baktırabilirsin eğer ki bir kızarıklık vs. Görürlerse zaten çocuk doktoruna yönlendiriyorlar en azından kafan rahat olur. Ben bu tarz basit muayneleri sağlık ocağına her gittiğimde mutlaka yaptırıyorum. İştahsızlık kısmı diş ile ilgilidir biz de diş çıkarma dönemlerinde iştahsızlık yaşadık hep 4-5 gün sürüyordu. Yeme düzeni bozulduğu için kabız olmuştur dulcosoft verebilirsin zararsız gaitayı yumuşatıyor rahatlar geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim arkadaşım, ben de dulcasoft verdim. Daha tam rahatlamadı kuzucuk. Çok üzülüyorum o haline inşallah geçer hemen

Yok yok geçicidir merak etme canım kesin bi sıkıntısı vardır onun ya ama geçiyor

Kızlar en son ne zaman böyle bir gece geçirdik hatırlamıyorum, 15-20 kez kalktık yattık en son 5.30 da kalktı 7 de bi saat uyudu uyandı, dünde arkadaşlar vardı yorgundum zaten mahvoldum ve nesi var bilmiyorum ateş yok, ishal değil yaptı kaka, sabah yumurtasını yedirdim yemek te yedi, ya çok hastalanacak ya başka bişe anlamadım direk doktora gidelim diyorum eşime

Şuan biz de öyle yapıyoruz ama her ikisinde de ağlıyor suyu görür görmez.

Küvetin içinde asla zaptedemiyorum, kalkıyor kaçmaya çalışıyor. Banyoda ikimiz olsak bacağımda oturtuyorum bana sarılıyor ağlıyor. Çıkmak istiyor dün havuza götürdüm belki sever, korkusunu yener diye daha kıyafetlerini giydirirken ağlamaya başladı beş dakika bile sokamadım hep ağladı Kittycattt

canım azılar çıktı mı sizin ? azı diş olabilir mi ?

Kucağına emzirir gibi yatır, şarkı söyle, yüzüne su dökmeden saçlarını ıslat. Vücudunu tıkayıp en son kafasını yıka. Büyüdüler tabi artık aklı eriyor belki çok rahat edemezsin bunları yaparken ama sabır ve sakinlikle çözersiniz inşallah. Ben duş başlığı ile yıkıyorum hala, birden çok su gelmesinden de hoşlanmıyordur belki

Canım patlamış ucu gözüküyordu tamamen sağ taraf ama yani 1 tane , baktım iyi bugün oyun grubu vardı oraya götürdüm geldim uyudu ama ben bitiğim
Canım diş derdidir onun peki gece calpol falan verdin mi? Bu kadar anormal bir sıkıntı olunca derdi olunca mutlaka verin dedi bize dr. Azı çok çok zorluyor 4 azıyı arka arkaya patlattı Ekin abartmıyorum 1 ay zombi gibi gezdik. Bazıları abarttığımızı düşünebilir ama her çocuk aynı geçirmiyor bu süreçleri bazıları top noktada yaşıyor malesef. Bizimki de öyle oldu. Sen bir de hamilesin dinlenmen gerekli böyle baktın bir terslik var mutlaka calpol ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…