2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Nehir bu ara çok duyuyorum sitede, Amine çok mu eski sence

Canım sabah bi yarım ölçek verdik ama hiç etki etmedi annemde kesin diş başka bişey olamaz diyor çünkü cidden bişeyi yok hala bi enfeksiyon olsa heralde ateşlenirdi ay 1 ay sürmez inşallah çok korktum şuan

Tırnakları kırılsa canımız sıkılıyor çok normal inşallah bugün daha iyi olur kuzucuk
Öyle arkadaşım doktora gittik kulaklarda kızarıklık var dedi bugün de biraz ateşimiz vardı. 38,7 olunca doktora gittik. Antibiyotik başlayacağız yine. Yani doğduğundan beri 3. Antibiyotiği oldu çok canım sıkkın

Nehir bu ara çok duyuyorum sitede, Amine çok mu eski sence
Bızım sıtede 2 yasında bır kızın adı Amine annesı cagırırken guzel duruyor ama Emine gıbı de duracagı için ben koymazdım.Nehırı ılk hamılelıgımden berı dusunmustum. Masal, Güneş ismlerını de severım eşim bu tarz sevmıyor.

Kızlar bebeğim 37 günlük fakat yüzündeki beyaz sivilceler hiç gitmedi çok var yuzunde boynunda nedeni ne olabilir gecer diyorlar da gecmedi

Kızlar bebeğim 37 günlük fakat yüzündeki beyaz sivilceler hiç gitmedi çok var yuzunde boynunda nedeni ne olabilir gecer diyorlar da gecmediEki Görüntüle 3444804
Benım bebegım dogdugunda da burnunu ustunde baya vardı yanaklarında falan ama gecmesı bıraz zaman aldı hatırlıyorum 1 aylıktı halen gecmemıstı. Bunların bır zararı yok ben de ılk bebegımdı bılmıyordum uzuluyordum neden gecmıyor dıye oysakı gayet normalmıs.

Canım benım oglum da banyoyu sevıyorken bır anda çıglık kıyamet oldu. Ben daha banyoya sokmadan banyo yaptıracagım vs dıye konusuyordum aglıyordu aglıyordu nasıl anlatamam ondan baya gec gec banyo yaptırdım.Suyun ıcınde cırpınıp yuzen kaplumbagalar aldım.Kuvetıne su koydum bır sure banyo yaptıgı alanda degıl de normal banyoda oynadılar. Havalar da ısındı kıyafetle banyoya soktum abısıyle oynadılar kac gun oyle devam ettık. Abısıyle bırbırlerıne su serpıp oynadılar vs ıkısını o anda yıkadım. Sımdı kendı kaplumbağalarını alıp banyo kapısına dayanıyor koyuyorum banyoya kendı kendıne uzerıne su dokuyor sonra kalanı da ben yıkayıp cıkarıyorum. Sen de kıyafetle koy oynasın ıslansın ama o an yıkama bır kac defa oyle yap sonra alt kısmını cıkar bır sonrakı banyo da da ust kıyafetı oyle kademelı ılerleyebılırsın. Eglence olınca her seyı unutuyorlar.

A
ay benim eşimde hiçbir ismi beğenmiyor

Senin kafanda hangi isimler var arkadaşım iki hafta sonra doğum yapacak meva koymaya karar verdi o da.
Benim aklımda olanlar amine, sare, ravza, Gökçe şimdilik… bi yanım diyor iki isim diğeri diyor ilerde evlenir çift soyad ismi uzun olmasın, eşim de ayla diyor da bende ona hiç ısınamadım, lina, mira, kumsal, ada o tarz isimler benlik değil

Bence cidden iki isim zor oluyor kadın için özellikle ama sen bilirsin tabi söylediklerinden Gökçe güzel bence güçlü bir isim. İçine sinen olur umarım

Canım eger saydıkların arasından bırı olacaksa Gökçe guzel. Herkesın zevkı farklı tabı kı ama Sare ve Ravza agır gelıyor ya. Lina cok moda olmus ben hıc sevemedim o ismi.Ecem, Ela bu ısımler de guzel. Ekin isminde cok kıbar. Ekın hem erkege hem kıza kullanıyorlar. Erkek öğrencimin adı Ekindi cok hosuma gıdıyordu.Ogluma dusundum de eşım kabul etmemıstı

Anladım çok teşekkür ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…