2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Yok ben sakin bebek gördüm birkaç tane vallahi kendime acıdım. Verene bin şükür, oğlumu çok seviyorum ama birazcık olsun kendi halinde oynasa fena olmazdı hani
Benimkiyle aynı dönemlerde kaç arkadaşımın bebeği var. Kahve keyfi mi dersin gün yapmalar mı… cheesecake pişirmeler mi
Ben akşam totomu koltuğa koyunca oh be diyorum

Cheesecake yapmak mı ben çorbayı ocağın başından ayrılmadan yapınca aaa Ekin bugün sakin diyorum

Off emiyor mu peki hala neden uyumuyormuş
Emzırmeyı 2 haftadır bırakmıs canım. Neden uyanıyor bılmıyor. Uyanıp benı salla dıyormus sallıyormus uyutuyormus aradan zaman gecıyormus yıne kalk ayagında salla dıyormus. Bence huy etmıs. Ayakta sallamayı bırak dedım ama denemiş gece gece asırı bagırarak aglıyormus.Olsun aglasın bır sure sonra pes edecek dedım ama sesıne de dayanmak zor da ıste koklu cozum ıcın sart ama.

Off çok fena valla Ekin uyumak istemiyorsa hiç bi güç uyumuyor ayakta durmuyor asla atıyor kendini kucakta geriniyor yanına yatsam kalkıp yatağın içinde koşturuyor o yüzden uyumak istemiyorsa artık hiç zorlamıyorum kendi uyumak isteyene kadar. Bu arada işte yine bir şeyleri öğrenme sürecinde ve gece uykuları bölük bölük 2-3 gündür

Canım bende yeni geldim tr ye yola cıkmadan gece ateslendi 38 dereceyi buldu neyse dusurduk yola cıktım uçakta ateslendi havalanında ateslendi ben 4 saat arayla parasetamol -ibrofen seklınde dönüşümlü ilaç verdim ama okadar inatcı bir ateski cok zor iniyordu daha 4 saat dolmadan tekrar yükselıyordu oğlum cokta sakin bir bebektır normalde ama gecırdıgım en zor yolculuktu bir sürü kabin bagajım ve huzursuz ateslı bebegimle artık en son hataya ucak indiğinde bir duygu bosalması ile agladım herkes beni teskin etmeye calıstı felan . Hayırlısıyla vardık şükür o gecesi ise atesi 40 dereceyi buldu hiç uyumadım önceki gecede uyumamıstım zaten ılık duş ilaç ıslak havlu ile dusurduk sabahı hemen doktora götürdüm doktor bogaz enfeksiyonu dedi tr ye ayak basmam ile birlikte simdiye kadar hiç antibiyotik kullanmadıgım bebegime antibyotik baslamıs oldum bugun basladık kullanmaya hala ateslı ama maalesef 4 saat arayla ilac verıyorum 2 gündürde asla bir sey yemıyor yalnızca emıyor , daha once hiç ateslenmemişti bizim ilk oldu ve yolda olması cok zordu allah şifa versin sizede canım

Ya al benden de o kadar yemin ederim inanılmaz ya ne yedik ne içtik hiç durmadık koştuk mu neden böyle oldu ay yine söylüyorum canları sağolsun tabiki ama zor be

Geçmiş olsun hızlıca atlatır umarım enfeksiyon kaynaklı ise antibiyotik kullanımının ikinci günü rahatlıyorlar. Antibiyotik bağırsak florasındaki faydalı probiyotikleri öldürdüğü için probiyotik takviyesi kullanmanı tavsiye ederim, bağışıklığı toplaması için de faydalı ben öyle yapıyorum

Kızlar balık yağı hangi marka ne aromalı ve hangi sıklıkta ve dozda verıyorsunuz ?
Ocean portakal aromalı haftanın 5 günü günde 1 çay kaşığı veriyorum. İçerik ve oran olarak en iyisi ve risksizi bununla möllers ikisinden birini alabilirsin

Canım doktor yazmamıs sasırdım bende normalde yazması gerekıyor diye biliyorum , zaten hemen kakası değişmeye basladı antibiyotikten sonra inşallah toplar bugun gece yine cok yükseldi ateşi duş aldırdım ilaç ile dahi zor düşen inatcı bir ateş bugun hemen probiyotik aldıracağım tesekkur ederim
Ocean portakal aromalı haftanın 5 günü günde 1 çay kaşığı veriyorum. İçerik ve oran olarak en iyisi ve risksizi bununla möllers ikisinden birini alabilirsin
Türkiyeye gelınce aklımda aldıracaktım bunuda aldırayım d vit yeni bitti tr de alırım demiştim devam etmemi önerir misin canım ? Hiç yemek yemıyor 3 gündür pipetle yogurt içiyor okadar birde bol bol emıyor normal iştahının hiç olmaması değil mi

Merhaba kızlar bayadır yazamadım bizim uykular pert zorla yatırıyorum resmen ağlıyor her seye
Cnm bizde atak haftasina girmisiz gece 12 de yatip sabah 5 bucukda kalkiyor 2 gundur boyleyiz surekli ciglik atiyor 4. Ay atagina geri donduk sanki. Sadece mama iciyor uyku yok istah yok asiri huysuz

Şuan sabah uykusuna yatırmaya çalışıyorum ama nafile.. çok zor

Cnm bizde atak haftasina girmisiz gece 12 de yatip sabah 5 bucukda kalkiyor 2 gundur boyleyiz surekli ciglik atiyor 4. Ay atagina geri donduk sanki. Sadece mama iciyor uyku yok istah yok asiri huysuz
Ay isimiz ne zor ne zaman rahatlıyorduk ya sabah baktım gözler sismis kızarmıs bi tık umarım ilerlemez

Bir de kızlar bu ürünü kullanan var mı sallamakran ellerimiz koptu esimle

Eklentiler

• IMG_3084.png
    141,3 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…