2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Benimki 14 aylik 9.4 kg boy 77 cm dogum kilosu 2.9 kg ama kan degerleri iyi doktor demir ve d viti kesti. 2 kepce corba icerse seviniyorum acikcasi
D yı neden kestı kı doktorlar genelde kullandırmaya devam edıyorlar. Bızım doktorumuz devam dedı. Buyuk oglum 5 yasına gırecek ona bıle kullandırıyor. Bızım gunes ışığı d vıtamının de yetersızmıs.

Bilmiyorumki ben yinede ara ara veriyorum ya balik yagi kullanmaya basladim o yüzden suan vermiyorum

Kızlar oğluş bugün ishal oldu, sonra biraz kustu şimdi de ateşi var dolven calpol veriyorum doktora yazdım adenovirüs olabilir dedi geçiren var mı bunu varsa ne kadar zamanda atlattınız. Bir ihtimal bu sabah ilk defa bıldırcın yumurtası yedi belki o dokundu diye ümit etmek istiyorum yarına geçer diye ama sanmıyorum.

Geçmiş olsun canım, sıcaklar çok fena..ondan olmuştur belki. Doktorlar her ihtimali düşünür biliyorsun. Gözde kızarıklık diye bi belirti duymuştum adenovirüste, inşallah sabaha bir şeyciği kalmaz

Canım Chicago one4ever dan memnun kaldın mı? Ben de onu düşünüyorum

Kızlar gece beslenmesini bırakamadığımızı söylemiştim ama sanırım işe yaramış 4 gündür gece beslenmesi yapmıyoruz ben şok
Canım nasıl gidiyor tamamen bıraktı mı uykuları nasıl?
Çok geçmiş olsun canım salgın var diye duymuştum kusma ishal

Çok sağol cnm. Gözde henüz bişey yok ama o en son belirti göze yerleşiyor diye okudum. Gerçekten çok fena canım sıcaklar. gündüz ayrı dert gece ayrı klima açıyorum odasında en düşükte bile buz gibi oluyor oda, kapatıyorum 2 saate ısınıyor oda aç kapa aç kapa gece hasta mı ettim acaba çocuğu.

Ay canım nerdesiniz o kadar, buralar daha ısınmadı o kadar geceleri cam bile açmıyoruz Ankara ve civarında

Geçmiş olsun canım test yaptırın dedi mi? Yaz aylarında çok rastlanıyor bu hastalıklara. Adenovirüs olmayadabilir

Geçmiş olsun canım test yaptırın dedi mi? Yaz aylarında çok rastlanıyor bu hastalıklara. Adenovirüs olmayadabilir
Sağıl cnm, yok test demedi adenoysa da tedavi sadece semptomları hafifletmeye yönelik oluyormuş o yüzden belki bahsetmedi testten. 38.8 i gördük dün ateşi düşmezse bugün kontrole getirin dedi belki yapar test.

Kızlar nasılsınız? Yazamıyorum malum yoğunluk bi kaç arkadaşımla sürekki iletişimdeyim zaten minseo canım benim bu süreçte benim kahrımı en çok o çekti iyi ki varsın bu arada aşırı zor günler ya çocuklar çok hareketli bir dakika durmuyorlar ben herkes öyle sanıyordum. dün misafirliğe gittiğim yerde arya emsali 2 çocuk vardı herkes şok geçirdi ben sanıyorum ki normal ama değilmiş asla oturup oyuncaklarla falan oynamıyor hep hareket. Çocuklar oturup oyun falan oynadılar uykularını sorunsuz uyuyuolarmış. bebek arabasında duruyorlarmış. Mış miş kullanıyorum çünkü masal gibi geliyor ve kız bebeğiyle tatile gitmiş Uzun yolculuk falan bi de diyor ki çok yaramaz neyse güzel canları sağolsun. Hepinize kolay gelsin

Sağıl cnm, yok test demedi adenoysa da tedavi sadece semptomları hafifletmeye yönelik oluyormuş o yüzden belki bahsetmedi testten. 38.8 i gördük dün ateşi düşmezse bugün kontrole getirin dedi belki yapar test.
Canım havuza girdi mi? Havuzdan çok kapılıyormuş adeno

Canımsın Hareket konusuna artık yorum yapamıyorum yani saldım gitti cidden bi tık üstü gelir mi sanmam Allah yar ve yardımcımız olsun Uykulara gelince uykular zaten haram oldu öğrendiği her şeyden uykusu etkileniyor çünkü hemen öğrenip uygulamaya koymak istiyor uyumak yerine de tekrar yapıyor inşallah bu şevkini ilerde okul hayatında da gösterir he o zaman anne ben uyucam diyince de ben onu uyutmucam

Hakkındır gerçekren bende tükendim dün artık şoklar geçirdim yani aynı bi kelime etmeyi öğrendi mi yandık o gece uyku yok shajsjsjs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…