2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ahhhh cancağızım benim sen bizim için çok kıymetlisin hakkında hayırlısı olsun mevlam en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah bütün dualarım kalbim seninle
Allah razı olsun canım coklk teşekkur ederım. İnşaAllah Bakalım Surec devam edecek pes etmek yok Rahıme cızık atılacak Tekrar opu ıslemı yapılacak

Merhaba arkadaşlar pozitif gören herkesi tebrik ederim. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Negatif görenler içinde pes etmek yok . En kısa sürede bizlerde görcez bol bol dua ve psikolojik olarak iyi olalım inşallah. Birşey sormak istiyorum. Kimyasal gebelikten sonra 2. Adeti ne zaman oldunuz. Tam adet takviminizde mı oldunuz .gecikmeniz oldu mu

Benim normalde şaşmaz canım kimyasaldan sonra bir sürü bitki çayı özellikle adaçayı içtim 10 hün sonra anca geldi

Benim şu an bir doktorum yok 11. Haftadan öncede sorun olmazsa gitmem heralde kendim mi başlasam acaba geç olmadan sizce

Benim şu an bir doktorum yok 11. Haftadan öncede sorun olmazsa gitmem heralde kendim mi başlasam acaba geç olmadan sizce
Kullanan da var kullanmayan da sanırım. Doktorum aksatmadan kullan dedi canım ama sanırım folık asıtlerınde bazı cesitleri varmış folat vs. Kendin başlayacaksan iyi arastırmalısın. Doktor bana demeseydı de ben kullanırdım. Omega 3 ve folık asıt iki ayrı tablet benımkınde her gun bırer tane içiyorum ıkısınden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…