2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

13 kasımdaki transferim sonucu bebeğim 7+4 haftaya kadar gelebildi ama maalesef kalp atışı duyamadık. Çarşamba günü kürtaj olacağım. Çok üzgünüm. 3. Denememdi ve daha önce de ilk denememde aynı şey olmuştu. 8. Haftaya kadar gelip kalbi durmuştu. Bu neden oluyor olabilir? Kürtajdan sonra genetik inceleme için parça alınacak bu kez. Sebebi araştırılacak. Böyle hikayesi olup bebek sahibi olan var mı kızlar? Ben çok üzgünüm. Ne yapacağımı ne hissedeceğimi bilemiyorum. Kaybolmuş gibiyim :KK43:
Merhaba, çok geçmiş olsun. Bende aynı durumunyaşıyorum ve dün öğrendim. Allah sabır versin çok acı bişey. Kendime gelemiyorum. Dün kontrole gittik ve kalp atışı yoktu dünya başıma yıkıldı. 9 haftalık olmuştu neden bilmiyoruz. Perşembe günü alacaklar ve genetiğe yollayacak. Seni çok iyi anlıyorum. Sürekli ağlıyorum benmi bişey yaptım yanlış ters bir hareket. Allah kimseye göstermesin. Allah sabır versin.

Merhaba, çok geçmiş olsun. Bende aynı durumunyaşıyorum ve dün öğrendim. Allah sabır versin çok acı bişey. Kendime gelemiyorum. Dün kontrole gittik ve kalp atışı yoktu dünya başıma yıkıldı. 9 haftalık olmuştu neden bilmiyoruz. Perşembe günü alacaklar ve genetiğe yollayacak. Seni çok iyi anlıyorum. Sürekli ağlıyorum benmi bişey yaptım yanlış ters bir hareket. Allah kimseye göstermesin. Allah sabır versin.
Çok üzüldüm Rabbim dayanma gücü versin birden mi oldu bu durum her şey normalken mi 😔

Çok üzüldüm Rabbim dayanma gücü versin birden mi oldu bu durum her şey normalken mi 😔
dün doktorum bebeğin boyutuna baktığımda bugüne kadar ilerlemiş görünüyor. Çok yeni bir ölüm dedi. Dün bugün olmuş olmalı dedi. Bir önceki hafta kontrolde herşey çok güzel kalp atışı büyüme herşey yolunda demişti. Doktorumda çok üzüldü söyleyemedi ben anladım sordum bişeymi oldu adam düğümlendi bende şok oldum dünyam yıkıldı eşimde video çekiyordu kaldık öyle. Allah göstermesin kimseye. Bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah. Bende ruhsal olarak iğleşip tekrar deneme gücü bulurum inşallah kendimde. Hepimiz biliyoruz çok zor süreçlerden geçiyoruz. Çevremizde bazı insanlar anlamıyor bunlarda üzüyor insanı. Yaşamayan anlamıyor. Dün karnımı severken konuşurken bugün ağlıyorum dokunamıyorum hala içimde ama yok aslında. perşembeye kadar ne yapacağım bilmiyorum. Allahtan sabır diliyorum.

• Üzgünüm
Reactions: ztt
dün doktorum bebeğin boyutuna baktığımda bugüne kadar ilerlemiş görünüyor. Çok yeni bir ölüm dedi. Dün bugün olmuş olmalı dedi. Bir önceki hafta kontrolde herşey çok güzel kalp atışı büyüme herşey yolunda demişti. Doktorumda çok üzüldü söyleyemedi ben anladım sordum bişeymi oldu adam düğümlendi bende şok oldum dünyam yıkıldı eşimde video çekiyordu kaldık öyle. Allah göstermesin kimseye. Bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah. Bende ruhsal olarak iğleşip tekrar deneme gücü bulurum inşallah kendimde. Hepimiz biliyoruz çok zor süreçlerden geçiyoruz. Çevremizde bazı insanlar anlamıyor bunlarda üzüyor insanı. Yaşamayan anlamıyor. Dün karnımı severken konuşurken bugün ağlıyorum dokunamıyorum hala içimde ama yok aslında. perşembeye kadar ne yapacağım bilmiyorum. Allahtan sabır diliyorum.
Canim çok geçmiş olsun benim de tup bebekte bir düşün var bu ikinci denemem 8 haftalık olduk ama ben kalkıp ev isi falan yapıyorum dezgah falan banyo tuvalet evi gırgırlamak gibi hafif şeyler yapıyorum bunlar etkilermi yarana tuz basmak gibi düşünme sayfa açtığım gibi yazını görünce çok üzüldüm 2 gündür iş yapıyorum korkarak

• Beğen
Herkesin nasibi bi yolda canım beni hiç unıtmayın ne kadar başınızı ağrıttım. Ne kadar moralsiz oldum negatif oldum ki yine hiç umudum yoktu bekledim bi nebze heleki idrar testi sonrası yıkım yaşadım kanda mutluluk yakalım buradaki herkes hem aklımda hem kalbimde hemde dualarım da belki yanlış ama Rabbim bana bile nasip ettiyse herkes anne olacak ama bugün ama yarın ama inancım tam Rabbim nasip edecek 🪴
Rabbım kucağına almayi da nasip etsin

• Beğen
Kızlar birsey soracaktım. İlk tüp bebek pek bilgimde yok oksapar 10adet yapınca bitiyor zannediyordum 2 gündür yenisini almamıştım hemşireye sorunca devam dedi aldım eczaneden hemen yapayım mı akşam mı yapmam lazım nette birseyde bulamadım. Transferin 13.günü bugün
Hergun aynı saate yapiliyo genelde

Canim çok geçmiş olsun benim de tup bebekte bir düşün var bu ikinci denemem 8 haftalık olduk ama ben kalkıp ev isi falan yapıyorum dezgah falan banyo tuvalet evi gırgırlamak gibi hafif şeyler yapıyorum bunlar etkilermi yarana tuz basmak gibi düşünme sayfa açtığım gibi yazını görünce çok üzüldüm 2 gündür iş yapıyorum korkarak
Yapma ne olur, bırak evi bok götürsün hiç bir şey yapma. Kendi özel ihtiyaçların dışında bişey yapma. Yemek falan yap çok ayakta kalma, kendi yoracak herşeyden kaçın. Bundan dolayımı oldu bilmiyorum ama dün bende evi süpürdüm ve toz aldım. Çok pişmanım belkide bundan oldu diyorum.

• Beğen
Yapma ne olur, bırak evi bok götürsün hiç bir şey yapma. Kendi özel ihtiyaçların dışında bişey yapma. Yemek falan yap çok ayakta kalma, kendi yoracak herşeyden kaçın. Bundan dolayımı oldu bilmiyorum ama dün bende evi süpürdüm ve toz aldım. Çok pişmanım belkide bundan oldu diyorum.
Çok geçmiş olsun Allah sabır versin inşallah yakın zamanda yine kavuşursun ne denir bilemiyorum gerçekten hepimizde o risk var şuan. Sadece dün mü evi süpürdün öncesinde yapmış mıydın. 9 haftalıkken ev süpürme ile kalp durmaz bence ya

• Beğen
Cevap verdiğin için çok sagol çok merak ediyordum bu konuyu yapmam artık

• Beğen
Bir dahaki kontrolümden sonra anneme geçmeyi düşünüyorum iş konusunda herkesin düşüncesinde merak ediyorum

• Beğen
Kızlar hic ev isi yapmiyomusunuz ben tezgah toplama tuvalet banyo gırgır gibi şeyler yapıyor tehlikeli mi
Canm valla ben ev halısını süpürme haricinde çamaşır koy çıkar eğil bulaşık koy yerleştir bazen koltuk ve zemin süpürüyorum her yeri değil çok kırıntı görürsem öyle üstten(şarjlı süpürge ile) umarım sorun olmaz çok takıntılıyım duramıyorum gözümün önünde durunca birşey

• Beğen
X