2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim 2gün önce 390dı sizin net görünür bnce
Benim Anca 1000 olur sanırım.

1000i geçebilir bile hiç belli olmaz sizin için. İnşallah hepimizin ki sağlıklı birer gebeliktir. Allah sağ sağlim doğumlar nasip etsin. Doğumda da sağ aklı başında eli ayağı düzgün bebekler nasip etsin inşallah 🙏🏻 Perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum

Iron Butterfly Iron Butterfly canım çok sevindim inş darısı kalp atışına bende bugün keseyi gördüm 😍😍
Benim hala belirtim yok ama içim kıpır kıpır kötü düşünmeye fırsatım olmuyor gülmekten😁😁😁

Evet canısı verdim 2915 çıktı Perşembe kese için çağırdılar 5 hafta 1 günlük olmuşum 💕💕

Amin canım aminnnnn

• Beğen
Reactions: ztt

Eklentiler

• IMG_20231219_095833.jpg
    IMG_20231219_095833.jpg
    235,3 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba hanımlar Bi sorum olacaktı pozitif gören arkadaşlarımız pozitifi gördükten kaç gün sonra iliskiye girdiniz ,şahsen ben inşallah pozitifi görürsem herhalde dogurana kadar iliskiye girmem😅😅🤭🤭🤭🤭korkudan bebege bisey olur diye

Merhaba hanımlar Bi sorum olacaktı pozitif gören arkadaşlarımız pozitifi gördükten kaç gün sonra iliskiye girdiniz ,şahsen ben inşallah pozitifi görürsem herhalde dogurana kadar iliskiye girmem😅😅🤭🤭🤭🤭korkudan bebege bisey olur diye
Opudan önce perhizliydik ondan beridir olmadı doktor ne zaman onay verirse artık ama bi ayı geçti 😂

Canım selamlar 🌸🩵 ben bunu hekimime sormuştum o 12 hafta ben önermiyorum demişti canım seninle de paylaşmış olayım , ama belki de her hekimin görüşü farklıdır 🙃❤️

İlk 3 ay son 3 ay yasak (son 3 ay normalde değildir belki benim erken doğum riskim vardı diye yasaktı)
Benim ilk gebeliğimde öyle demişti doktorum 🤭

10 gün test yapmistim
Merhaba , ben yeni üyeyim ☺️ bende 13 aralıkta 2. Transferimi oldum 5. Gün embriyosu tek embriyo transfer edildi. Hiç belirtim yoktu, bugun 6. Günüm erken testlerden yaptım negatif çıktı sonuç ama az önce 1 damla bile değil kahverengi lekelenmem oldu, şimdide aşırı belim ağrıyor, yerleşme kanaması olabilirmi. Okuyorum birçok kişi 6. Gün test yapmış pozitifi görmüş ben negatifi gördüm ama değişirmi acaba. Heycanladım çok. Ümitlerim tükenmişti ama oluyor galiba

X