2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

merhabaaaa doktor bana 25i yada 26 si dedi 20 sinde kontrole gideceğim carsamba günü bana net 25 yada 26 si diyecek 🥰 7tane toplandı 6si olgun fakat 5.güne gelen 3 adet oldu 1 tane yerleşecek ilk denemem olduğu icin ve 27 yaşındayım 2 embriyo isterdim ama koymuyorlarmış isteğe göre olmuyor sanırım pekiiii siziiiin 😍 amin inşallah
Benimde 33 tanesinden 10 tanesi boş çıktı 9 tanesi dollendi 5 güne 2 tane tek geldi benimde 1 tane tek embriyo koyacaklar ilk denemem bu arada

Yine ben, transferin 13.gunu pazar bta 253dü doktor çarşamba gel dedi 5+0 haftalık oluyorum o gün kese görünür mü vajinal bakarsa diye korkuyorum oynayıp düşme ihtimali oluyor denilmişti kafam karıştı
Canım ben sürekli transvajinal ultrasonla kontrol oluyorum nasıl düşme ihtimali oluyomus ilk defa böle bişey duydum normal hamileliklerde 7 8 haftada ilk kontrol oluyor tüp bebekte 5 hafta itibariyle çağrılıyor kese ve bebek oluşumu için alttan muayene korkma ben hamile olduğumu öğrendiğimde beri 4 kere o şekilde muayene oldum

Kanamayla ilgili doktor ilaç verdiyse korkma bı sıkıntı çıkmaz ben ev işlerimi yapıyorum artık 14.haftaya kadar ilaçlara devam edicem
Ayriyetten bı ilaç vermedi sadece lugesro diye bir iqne var duşuk iqnesi heralde haftada bir kullan dedi ama karnım sürekli aqridiqi için doktor anormal bişey hissedersen aqrin falan çok olursa lekelenmem olursa onu üst ustede vurdurabilirsin dedi öyle yapıyorum bende bu ilaçları kullanıyorum ben

Eklentiler

• IMG-20231218-WA0000.jpeg
    IMG-20231218-WA0000.jpeg
    134,3 KB · Görüntüleme: 84
Ayriyetten bı ilaç vermedi sadece lugesro diye bir iqne var duşuk iqnesi heralde haftada bir kullan dedi ama karnım sürekli aqridiqi için doktor anormal bişey hissedersen aqrin falan çok olursa lekelenmem olursa onu üst ustede vurdurabilirsin dedi öyle yapıyorum bende bu ilaçları kullanıyorum ben
İnşallah kanaman ağrın olmaz canım♥️ben estrofemi bıraktım demir ilacı coraspin oksapar progestan kullanıyorum şuan her sabah progestan kalçadan oluyorum

13 kasımdaki transferim sonucu bebeğim 7+4 haftaya kadar gelebildi ama maalesef kalp atışı duyamadık. Çarşamba günü kürtaj olacağım. Çok üzgünüm. 3. Denememdi ve daha önce de ilk denememde aynı şey olmuştu. 8. Haftaya kadar gelip kalbi durmuştu. Bu neden oluyor olabilir? Kürtajdan sonra genetik inceleme için parça alınacak bu kez. Sebebi araştırılacak. Böyle hikayesi olup bebek sahibi olan var mı kızlar? Ben çok üzgünüm. Ne yapacağımı ne hissedeceğimi bilemiyorum. Kaybolmuş gibiyim :KK43:

Az önce kese görmeye gittim çok şükür herşey yolunda 10 gün sonra kalp atışı duymaya gideceğim inşaAllah ve İKİZZZZ 😍😍😍😍
Ayy çok tebrik ederim canm arkadaş gibi büyücekler maşallah 🥰🌸 🧿 iki kese mi tek içinde mi ikizlerin? yolk sac görüldü mü? Aynı gün transfer olmuştuk bugün de benim kontrolüm var çok merak ediyorum 🫢🤗

13 kasımdaki transferim sonucu bebeğim 7+4 haftaya kadar gelebildi ama maalesef kalp atışı duyamadık. Çarşamba günü kürtaj olacağım. Çok üzgünüm. 3. Denememdi ve daha önce de ilk denememde aynı şey olmuştu. 8. Haftaya kadar gelip kalbi durmuştu. Bu neden oluyor olabilir? Kürtajdan sonra genetik inceleme için parça alınacak bu kez. Sebebi araştırılacak. Böyle hikayesi olup bebek sahibi olan var mı kızlar? Ben çok üzgünüm. Ne yapacağımı ne hissedeceğimi bilemiyorum. Kaybolmuş gibiyim :KK43:
Canım çok üzüldüm Rabbim sabır versin çok zor bir durum, belki de genetik anlamda sağlıklı olmadığı için böyle olmuştur hayırlısıyla bir araştırılsın siz de ona göre bir yol çizersiniz Rabbim kolaylık versin 🤲🏻😔 , kolay şeyler değil sen hissettiklerinde o kadar haklısın ki , Rabbim bir daha hayırlısıyla kendiliğinden bir gebelik nasip etsin 😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Canım çok üzüldüm Rabbim sabır versin çok zor bir durum, belki de genetik anlamda sağlıklı olmadığı için böyle olmuştur hayırlısıyla bir araştırılsın siz de ona göre bir yol çizersiniz Rabbim kolaylık versin 🤲🏻😔 , kolay şeyler değil sen hissettiklerinde o kadar haklısın ki , Rabbim bir daha hayırlısıyla kendiliğinden bir gebelik nasip etsin 😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım aminnnn🤲🤲🤲

Yine ben, transferin 13.gunu pazar bta 253dü doktor çarşamba gel dedi 5+0 haftalık oluyorum o gün kese görünür mü vajinal bakarsa diye korkuyorum oynayıp düşme ihtimali oluyor denilmişti kafam karıştı
öyle bir şey yok canım. Ben öncekinde hep alttan muayene oldum 3 aylık olana kadar

Kızlar dün muayene oldum bu arada vajinal muayene oldum. 10.haftaya kadar doktor bu şekilde muayene ediyormuş. Bahçeciye gidiyorum ben. Neyse bebişin keseyi gördük🥰 2.4 milimetrelik bir ufak pirinç tanesi🥰 10 gün sonra kalp atışı için gelin dedi doktorum. Bu süreçte kaliteli beslenmeye dikkat et dedi. Kalp atışını da bir duysam da rahatlasam. Ufak ufak seviniyoruz hep ya şöyle bir coşku ile sevinemedim hep bir sonrası level için endişeleniyorum 😂

Kızlar bu gün 5+6 günlük olduk çok hafif kramplarla lekelenmem oldu bu sabah doktorumda daha cevap vermedi endişe etmemeye çalışıyorum birazdan işe gitcem var mı bu durumu yaşayan 😢
Canım dün bana hemşire sordu lekelenme oldu mu dıye. Bende olmadı dedim. Kimisinde olabiliyor o yüzden soruyorum lekelenme de normal lekelenmeme de dedi. Doktor da ara ara kramp sancı olabilir dedi. Tabiki yine de doktorunu dinle ama dun bana oyle dediler canım. İçini rahat tut doktorunun dönüş yapmasını bekle

Canım dün bana hemşire sordu lekelenme oldu mu dıye. Bende olmadı dedim. Kimisinde olabiliyor o yüzden soruyorum lekelenme de normal lekelenmeme de dedi. Doktor da ara ara kramp sancı olabilir dedi. Tabiki yine de doktorunu dinle ama dun bana oyle dediler canım. İçini rahat tut doktorunun dönüş yapmasını bekle
Dayanamadım özel hastaneye çıktım geldim kendi doktorum için şehir dışına çıkıyorum çünkü bakalım ne diyecek korkuyorumda bi yandan 🥹

X