2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Opudan önce perhizliydik ondan beridir olmadı doktor ne zaman onay verirse artık ama bi ayı geçti
İlk 3 ay son 3 ay yasak (son 3 ay normalde değildir belki benim erken doğum riskim vardı diye yasaktı)
Benim ilk gebeliğimde öyle demişti doktorum 🤭
Canım selamlar 🌸🩵 ben bunu hekimime sormuştum o 12 hafta ben önermiyorum demişti canım seninle de paylaşmış olayım , ama belki de her hekimin görüşü farklıdır 🙃❤️
Anladim hanımlar teşekkür ederim cevap verdiğiniz icin😇

Bende 6.ci gün erken gebelik testi yapmıştım çıkmadı çok üzüldüm hatta koptum bursan biraz sonra 10.cu gün kan testi verdim ve pozitif çıkmıştı ki benim hiç belirtim yoktu ne batma ne bu ne şu 6.cı gün yüzünden umudum bile yoktu yani
10. Gün kaç ile potizitifi gördünğz acaba, benimde 6. Günüm bugun ve test yaptm negatif çıktı. Az öncede kahverengi akıntım geldi belim ağrımaya başladı. Tam ümidimi kesmiştim , sanırım bu iyi bişey:)

Doğrudur benim hiç bir belirtimde yok henüz ne var ne yoksa perşmebe günü belli olacak kimyasal yada dış gebelik söz konusu olamaz değil mi göğüs hassasiyetim bile yok
Benim arkadaşım normal yolla hamile kaldı 16.haftada perişan bı halde bende tık yok ne mide bulantısı ne ağrı ne bişey yani herkesinki aynı olmuyor böle şeylere kafanı takma

Kızlar hic ev isi yapmiyomusunuz ben tezgah toplama tuvalet banyo gırgır gibi şeyler yapıyor tehlikeli mi
Ben transferin 5. Gününden beri işimi yapıyorum misafirliğe bile gidiyorum doktorum ağır kaldırma dedi sadece o kadar 9 haftalık hamileyim kendini zora sokmiycak kadar yapalirsin bir yeri yap dinlen geri kalanı yap üst üste çok iş yapma

Merhaba hanımlar Bi sorum olacaktı pozitif gören arkadaşlarımız pozitifi gördükten kaç gün sonra iliskiye girdiniz ,şahsen ben inşallah pozitifi görürsem herhalde dogurana kadar iliskiye girmem😅😅🤭🤭🤭🤭korkudan bebege bisey olur diye
Benim doktorum her hangi bişey demedi o konuda hamile olduğumdan beri o işten baya bı tiksinmis durumdayım😂😂

Ayy çok tebrik ederim canm arkadaş gibi büyücekler maşallah 🥰🌸 🧿 iki kese mi tek içinde mi ikizlerin? yolk sac görüldü mü? Aynı gün transfer olmuştuk bugün de benim kontrolüm var çok merak ediyorum 🫢🤗
İnşaAllah sende güzel haberler almışsındır 🌸🌸🌸 ayrı ayrı yan yana iki kese görüldü canım diğer sorduğun şey ne oluyor bilmiyorum ama ❤️

MaşaAllah canım. Kaçıncı gunn verdın kan testlerını
İdrar evde yapmışmıydın Vıde yaptıysan kaçıncı gun yaptın ve cıktımı
Ben çok erken heyecanıma yenik düşük evde kaset test yapmıştım çok silik çıktı sanırım transferin 6. Günüydü gecesi de kan verdim 37 çıkmıştı 🌸🌸

Canım bıldıgım kadarıyla ilk 3 ay yok tabı bu riske de baglı
Merhaba hanımlar Bi sorum olacaktı pozitif gören arkadaşlarımız pozitifi gördükten kaç gün sonra iliskiye girdiniz ,şahsen ben inşallah pozitifi görürsem herhalde dogurana kadar iliskiye girmem😅😅🤭🤭🤭🤭korkudan bebege bisey olur diye

Merhaba , ben yeni üyeyim ☺️ bende 13 aralıkta 2. Transferimi oldum 5. Gün embriyosu tek embriyo transfer edildi. Hiç belirtim yoktu, bugun 6. Günüm erken testlerden yaptım negatif çıktı sonuç ama az önce 1 damla bile değil kahverengi lekelenmem oldu, şimdide aşırı belim ağrıyor, yerleşme kanaması olabilirmi. Okuyorum birçok kişi 6. Gün test yapmış pozitifi görmüş ben negatifi gördüm ama değişirmi acaba. Heycanladım çok. Ümitlerim tükenmişti ama oluyor galiba
Canım bende 13 aralıkda transfer oldum 5. Gun embrıyosu. Benımde Idrar testımde negatıf cıktı bende 6. Gun yaptım. Doktora gıtmeyı beklıyorum Cunku cogu kısının Idrarda megatıf kanda pozitif cıkıyomuş. Erken dusmuyomus ıdrara Morelını bozma bende bozdum ınan kendıme ve bebegımı uzerım Anca O yuzden morelomızı yuksek tutmak onemlı 🤲🏻🥹

Canım bende 13 aralıkda transfer oldum 5. Gun embrıyosu. Benımde Idrar testımde negatıf cıktı bende 6. Gun yaptım. Doktora gıtmeyı beklıyorum Cunku cogu kısının Idrarda megatıf kanda pozitif cıkıyomuş. Erken dusmuyomus ıdrara Morelını bozma bende bozdum ınan kendıme ve bebegımı uzerım Anca O yuzden morelomızı yuksek tutmak onemlı 🤲🏻🥹
Of ağladım ağladım sinirlerim bozuldu. Sonra kahverengi lekenme olunca neden ağlıyorum dur bakalım dedim. Hafif grip oluyor gibiyim oda canımı sıkıyor, boğazım ağrıyor, zencefil falan içtim, yarına iyileşirim inşallah. Sen nerdr tedavi görüyosun, ben acıbadem atakentte

Of ağladım ağladım sinirlerim bozuldu. Sonra kahverengi lekenme olunca neden ağlıyorum dur bakalım dedim. Hafif grip oluyor gibiyim oda canımı sıkıyor, boğazım ağrıyor, zencefil falan içtim, yarına iyileşirim inşallah. Sen nerdr tedavi görüyosun, ben acıbadem atakentte
Bende coook agladım dun de bugünde sonra baktımkı benle aynı sorunu yaşayan cok kısı varmışş, uzmeyım kendımı dedım bekleyım bakalım.
Bende leke felan gelmedı ama agrı var.
Ben de acıbadem kayserıde tedavı goruyorum canım.

Bende coook agladım dun de bugünde sonra baktımkı benle aynı sorunu yaşayan cok kısı varmışş, uzmeyım kendımı dedım bekleyım bakalım.
Bende leke felan gelmedı ama agrı var.
Ben de acıbadem kayserıde tedavı goruyorum canım.
Kanama herkeste oluyo galiba ilk kese gördüğümde bencede oldu leke leke peçeteye sildiğim de geliyodu ama diğer düşükte bacaklarımdan akmisti oyuzdende çok korkmadım bu sefer 5 haftalikken gördüm leke

Ben transferin 5. Gününden beri işimi yapıyorum misafirliğe bile gidiyorum doktorum ağır kaldırma dedi sadece o kadar 9 haftalık hamileyim kendini zora sokmiycak kadar yapalirsin bir yeri yap dinlen geri kalanı yap üst üste çok iş yapma
Henüz evden igne dışında hiç çıkmadım olumsuz konusan çok oluyo insan görmek istemiyorum

Bence bekle benim 10 gün pozitif oldu 10.4 le bide 8 haftaligim suan 4 gün kalmış şunun surasinda

X