2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Iron Butterfly Iron Butterfly canım sen evde Gebelık testi yapmısmıydın Kaçıncı gun yaptın bde

Bende tam sana yazıyodum. Ya canım skıldı ama Kasıklarımda sancı felan var Baya batma var bazende ıdrarda cıkmazmıs dıyorlar.
Bende 6.ci gün erken gebelik testi yapmıştım çıkmadı çok üzüldüm hatta koptum bursan biraz sonra 10.cu gün kan testi verdim ve pozitif çıkmıştı ki benim hiç belirtim yoktu ne batma ne bu ne şu 6.cı gün yüzünden umudum bile yoktu yani

Bende 6.ci gün erken gebelik testi yapmıştım çıkmadı çok üzüldüm hatta koptum bursan biraz sonra 10.cu gün kan testi verdim ve pozitif çıkmıştı ki benim hiç belirtim yoktu ne batma ne bu ne şu 6.cı gün yüzünden umudum bile yoktu yani
Anladım canım dogru dıyosun ıste ben hata yaptım kımınde 6. Gun cıkıyoya ıdrarda belkı bendede cıkar dedım. Ama belırtı olarak Bende kasıkda batma Yanma felan var boyle sıcaklık Bebegımın sıcaklıgıdır ınsaAllah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Anladım canım dogru dıyosun ıste ben hata yaptım kımınde 6. Gun cıkıyoya ıdrarda belkı bendede cıkar dedım. Ama belırtı olarak Bende kasıkda batma Yanma felan var boyle sıcaklık Bebegımın sıcaklıgıdır ınsaAllah🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin bende bir heves yapmıştım zaten herkes yapıp paylaşınca daha çok hevese gelmiştim hatta üzüntümü eşime belli etmemeye çalıştım ama anladı nasıl anladıysa hala düşünüyorum şimdi ise kese görmeye gideceğiz şaka gibi geliyor hala inanası gelmiyor insanın şuan bile bir ağrım sızım bişim yok iyi mi kötü mü bilmiyorum bile

Merhabalar 🌸 sizlere birsey sormak istiyorum transfer sürecindeyim 25 i yada 26 si transferim bugün climare ford diye bir bant yapıştıracağım göbeğime kullanan var mi aranızda genelde transfer sonrası kullanılır gibi okudum ama transfer öncesi benim gibi kullanan varsa yazabilir mi 🌹
Merhaba bend3 25inde transfer olucam Allahın izniyle sizin kaç embriyo var bide kaç tane yerlestircekler inşallah bizde diğerleri gibi pozitifi görürüz 💓💓🥰transfer arkadaşı olduk desene

Merhaba hanımlar bugün doktor kontrolünden geldim haftaya pazartesi ayın 25inde Allahin izniyle transfer olucam benim doğal siklus tedavisiyle olucam aranızda bu tedaviyi olan varmi ilaç olarakta progestan tek yazdi lütfen dualarınıza benide katin💓💓💓💓🤲

Merhaba hanımlar bugün doktor kontrolünden geldim haftaya pazartesi ayın 25inde Allahin izniyle transfer olucam benim doğal siklus tedavisiyle olucam aranızda bu tedaviyi olan varmi ilaç olarakta progestan tek yazdi lütfen dualarınıza benide katin💓💓💓💓🤲
Her zaman dualarımdasın Rabbim güzel haberler almanı nasip etsin 🌺🌺

Amin bende bir heves yapmıştım zaten herkes yapıp paylaşınca daha çok hevese gelmiştim hatta üzüntümü eşime belli etmemeye çalıştım ama anladı nasıl anladıysa hala düşünüyorum şimdi ise kese görmeye gideceğiz şaka gibi geliyor hala inanası gelmiyor insanın şuan bile bir ağrım sızım bişim yok iyi mi kötü mü bilmiyorum bile
Nerden nereye ıste canım bakalım Bende guzel seyler yasarım ınsaAllah🤲🏻🤲🏻🧿

Pozitif benim. Çarşamba günü muayene var. Benim de karnımda hep sancı var. Düzensiz bagirsak sendromum var benim ondan sanırım. Bebek bu kadar sanci yapmaz herhalde.
Rabbım sıfa versın canım. Bende sıcaklık bar karnımda baskı var işte 🥰 daha 6. Gunum
Bılemıyorum ınsaAllah bı sıkıntı cıkmaz.

X