2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım normalde hangi saatte yapıyorsan o saatte yap doktor bırak demiyene kadar birakma

Sonuç pozitif olunca ilaç kullanımını önemsemedim degerim yükselmedi tekrar başladım fark etti yarın belli olacak bu hatamin bedeli korkarak bekliyorum
Bence oyle dusunme Canım bak bende senden duydum hemsırelerde bana bıse demedım benım 6000 lik 10 tane oksapar verdı Gun de 1 vuruluyorum ama bıttıkden sonra belkı bende almıcam sanıyodum Bıze soylemelerı lazımdı bunu

Reactions: ztt
Allahım razı olsun bıraz once esıme kızdım sınırlendım cıkolata Yı dolaba dokmuş Oturdum onu temızledım sandalyeye ınsan korkuyo bıse olcak dye
Aman aman eğilip çok iş yapma bişi olmaz Allah'ın izni ile bugün benim eşimde evde temizlik yaptı sil süpür için rahat etmedi yardım edeyim dedim fırcayı dedim oturdum geri zevki sefasını sür

Aman aman eğilip çok iş yapma bişi olmaz Allah'ın izni ile bugün benim eşimde evde temizlik yaptı sil süpür için rahat etmedi yardım edeyim dedim fırcayı dedim oturdum geri zevki sefasını sür
Yok kız yapmıyom da işte sılemedı Oylece kalsada kurucaktı aman oturdum yaptm bse olmaz ınsaAllah zaten olk 2 gun rısklı herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…