2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hemsıre dedı canım Igneler de tam o gun bıtıyo. Kan sulandırıcı
Allah Allah bana da bugün sayılmıyor demişti hemşire
Oo maşallah maşallah bizimde 8 hafta 6 qün oldu çok şükür bebişlerim şuan qayet saqlikliymiş Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın
Ayyyy maşallah bizler de sizi geriden takip ediyoruz inşallah darısı herkese olsun bu duyguların eşi benzeri yokmuş

Allah Allah bana da bugün sayılmıyor demişti hemşire

Ayyyy maşallah bizler de sizi geriden takip ediyoruz inşallah darısı herkese olsun bu duyguların eşi benzeri yokmuş
Ya ya yok çok farklı şükür rabbime bizede yaşatti bunları zorlukları var tabi ama hiç bişey kalıcı deqil bunlarda qeçicek inşallah

Bılmıyorum degısık Sende basladımı Bulantı felan tatlım.
Henüz yok canım sadece sabahları mide yanması oluyor şükür kanama manama bişi görmedim henüz inşallah da görmem çok korkuyorum o konuda
Ya ya yok çok farklı şükür rabbime bizede yaşatti bunları zorlukları var tabi ama hiç bişey kalıcı deqil bunlarda qeçicek inşallah
İlaçları bıraktın mı nasıl gidiyor sürecin yemeye içmeye dikkat ediyor musun yoksa normal mi

Sadece oksapar olsa birsey olmazdı da fitile, esrofeme dikkat etmedim oda çok etkiliymis. Doktorumda son değerimi attım birsey demedi ona da ayrı canım sıkıldı azıcık bi teselliye ihtiyacim vardi. 2gundur çok düzenli kullandım bakalım yarınki sonucumda fark edecek mi

Yavrum hiç birşey yiyemiyorum ablamda kalıyorum 1 ay oldu ablam zorla yediriyo ilaclara iqnelerle devam ediyorum doktorum 3 4 hafta sonra qel dedi artık kontrole ama ilaçlarını ben demeyene kadar bırakma dedi yeme içme çok kötu siqara içiyodum onu zaten transferde bıraktım şimdi birinden kokusunu duyunca midem bulanıyor doktorum mide bulantısı için ilaç verdi ilk qunler iyidi şimdi oda fayda etmiyor bir qün iyi birqun kötüyüm zaten mide bulantısı yüzünden koku hassasiyeti yüzünden hiç birşey yiyemiyorum ama aşırı derecede canım hep turşu istiyor lahana turşusu yarın pazardan yine aldiricam bi turşu bide bizim yöresel yemeqimiz var ona aşeriyorum tatlılardan kakaodan etten tavuktan tiksindim sadece tavuk dürüm yiyebiliyorum çorba tarzı şeylerden tiksindim anlicaqiniz ben duzqun hiç bişey yiyemedim o yüzden çok üzülüyorum

İnşaAllah alırsın Sonucunu canım. Saatı saatıne kullanmak gerek Hapları fıtili Dıkkat et guzel haberlerını beklıyoz

Amaannnnnnnn Allah kolaylık versin inşallah bende henüz öyle durumlar yok erken olduğu için sanırım sorunsux devam eder herşey inşallah

Amaannnnnnnn Allah kolaylık versin inşallah bende henüz öyle durumlar yok erken olduğu için sanırım sorunsux devam eder herşey inşallah
İnşallah yavrum ama tam senin zamanında yeni başladı benimkide tabi benim ikiz diye mi acaba bukadar kötü oluyorum bilmiyorum ama zaten herkes bir deqil bak benim karnım çok aqriyo misal herqun aqriyo doktorum kanama alanları çok küçük kalmış artık kafandan at onları dedi bende düşünmek istemiyorum artık karnım bile cikmiş benim çok farklı ya

Bende iki embriyo koydurdum ilk değerim erken verdim 58 çıktı ikinci 122 üçüncü 1054 bugünkü de 2915 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…