2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Siz kacinci günde test yapmistiniz. Ben bugun yaptim 7. Günüm negatif cikti
Benim 7.gün belli belirsizdi. Negatif diye stres yapma. Bide ben ilk normal gebelik testı almıstım sonra erken gebelik aldım ertesi gün gördüm çizgiyi. Hiç kötü düşünme o yuzden erken gebelik testiyle bir daha bak sabah ilk idrarla canım

Canımm selamlar ben hastayım maalesef hem boğaz enfeksiyonu hem de diş etim şişti , halsizim yatıyorum sen nasılsın canım benimm nasıl gidiyor hamilelik
Aaaa çok geçmiş olsun üzüldüm inşallah hemen toparlanırsın bende iyiyim halime alışmaya çalışıyorum 1 haftadır ablam bende idi onunla vakit geçirdim hafifden evle uğraşıyorum geçiyor zaman bugün uygulamada 5 hafta gözüktü gözlerim doldu

Reactions: ztt
0
bende bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptim. Insan ister istemez takiyor. Pazartesi gunune kadar bekleyip gorecegim. Olmazsa 9 tane daha embriyom var dondurulmus

Teşekkür ederim kuzum sizlerden uzak olsun minik 5 haftalık olmuş bile maşallah canım benim ablan da gelmiş iyi olmuş beraber vakit geçirmişsiniz

Teşekkür ederim kuzum sizlerden uzak olsun minik 5 haftalık olmuş bile maşallah canım benim ablan da gelmiş iyi olmuş beraber vakit geçirmişsiniz
Evet o haftam çok güzel geçti korkum vardı biraz sakinleştirmeye çalıştı açıkçası işe de yaradı gibi biraz

5.gün embriyosu (5aa) transfer edildi. Doktor transfer cok guzel gecti butun degerlerin cok guzel demişti.
Pazartesi günü yani 18 aralikta kan verecegim
Bekle evde teste inanama bende çok üzülüp ağladım hatta ama hamd olsun 122 idi 1054 oldu yarın son kanı vereceğim nasipse

Amin canım benim hepinize bakıyorum arada hele listede kendimi görünce sebebsizce gülümseme oluşuyor yüzümde
Ben de bakıyorum kuzum Rabbim hepimize yardımcı olsun , olumlu sonuç arkadaşlarıma seviniyorum , olumsuz sonuç alan arkadaşlarıma hep dua ediyorum Rabbim süreçlerimizi kolaylaştırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…