2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de bakıyorum kuzum Rabbim hepimize yardımcı olsun , olumlu sonuç arkadaşlarıma seviniyorum , olumsuz sonuç alan arkadaşlarıma hep dua ediyorum Rabbim süreçlerimizi kolaylaştırsın
Herkesin nasibi bi yolda canım beni hiç unıtmayın ne kadar başınızı ağrıttım. Ne kadar moralsiz oldum negatif oldum ki yine hiç umudum yoktu bekledim bi nebze heleki idrar testi sonrası yıkım yaşadım kanda mutluluk yakalım buradaki herkes hem aklımda hem kalbimde hemde dualarım da belki yanlış ama Rabbim bana bile nasip ettiyse herkes anne olacak ama bugün ama yarın ama inancım tam Rabbim nasip edecek

Canım benimm Estağfirullah hiç başımız ağrır mı , burada hepimiz dost gibi birbirimize destek olduk moral olduk , Allah hepinizden razı olsun , yolunuzu bahtınızı açık etsin iyi ki tanıdım sizleri benim de hep dualarımdasınız öyle deme kuzum henim Rabbimin ayarladığı minnoşun da geleceği zaman bu zamanmış , Allahım herkese yardım etsin
Allah bin kez razi olsun hayirlisiyla pazartesi gunu buraya pozitiiiiif diye kocaman buyuk harflerle yazacagim
Senden de Allah razı olsun canım benim , biz de hep beraber sevineceğiz pazartesi

Kızlar ruh halleriniz nasıl eşinize karşı yada her şeye karşı ağlama isteğiniz yada umutsuzluğa düştüğünüz oluyor mu hala mesela
Inanilmaz hassaslastim bu surecte. Surekli aglamaya meyilliyim. Duydugum biseye izlediğim bi videoya vs. Esimde saolsun daha fazla anlayis gostermeye calisiyor canim benim
Umutsuzluk konusunua gelince
Dun yaptigim erken gebelik testinde negatif sonucu gorene kadar hic dusmemistim. Saolsun burada kizlar biraz umutlandirdilar tekrar

Reactions: ztt
Kızlar ruh halleriniz nasıl eşinize karşı yada her şeye karşı ağlama isteğiniz yada umutsuzluğa düştüğünüz oluyor mu hala mesela
Gerginim, meme hassasiyetim oluştu baya acıyor ve gece eşim yanlışlıkla elini çarptı ve kıyametler kopardım. İştahlıyım ve sabırsızım ve kedim eşimi daha çok seviyor diye ağlıyorum diyeceklerim bu kadar

Kızlar birsey soracaktım. İlk tüp bebek pek bilgimde yok oksapar 10adet yapınca bitiyor zannediyordum 2 gündür yenisini almamıştım hemşireye sorunca devam dedi aldım eczaneden hemen yapayım mı akşam mı yapmam lazım nette birseyde bulamadım. Transferin 13.günü bugün

Kızlar merhaba. Pozitif sonuç alanları tebrik ederim. Sağlıklı ve kolaylıkla geçirirsiniz sürecinizi inşallah Ara ara takip etme fırsatım oldu burayı umarım sürece yeni başlayanlarda hayırlı pozitif sonucu alır
Aklıma takılan bişey var onu sormak istiyorum size. Tüp bebeğe başlamadan Sperm DNA hasar(fragmantasyon) testi istedi mi doktorunuz?

Canım normal saatinde yap doktorun bırak diyene kadar ilaçlara hep devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…