2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çıkan değere herkes ikiz dedi panik oldum biraz hemşireye dedim ultrason da belli olur o dedi
Canım değerin çok güzel gözün aydın. Bana da çift transfer yapılmıştı 5 haftada tek kese görüldü 6 haftanın içindeyken hastalandım diye doktora gittim kalp atışını duyduk rahatladık bugün 7 haftalık kontrolde birde ne görelim tek kesede iki bebek. Teki tutmuş oda bölünmüş tek yumurta ikizi olmuş. Eşim ve ben şok yaşadık bir süre. Çift yumurta ikizi beklediğim bişeydi ama tek diyince korkularım da arttı tabi risklerden ötürü. Betaya göre doktor bana normal artmış ikiz olsa daha çok artar demişti. 11. Günde 1646 ydı. Diğeri bugün resmen bize cee ee dedi yani.

Canım ya hayırlı olsun inşallah size tam bir sürpriz olmuş yarın da benim kontrolüm var sen böyle yazınca heyecanlandım

Canım ya hayırlı olsun inşallah size tam bir sürpriz olmuş yarın da benim kontrolüm var sen böyle yazınca heyecanlandım
Açıkcası ben çok sevinemedim. Çift yumurta ikizi olsaydı sevinebilirdim. Ama tek yumurta ikizinde risk çok yüksek. Yapışık ikiz ihtimali var türlü türlü sorunlar. Doktor görür görmez tek yumurta ikizi riski yüksek dedi nasıl sevineyim ki. Karmaşık duygular içindeyim.

Reactions: ztt
Canım ya Allah korusun biliyorum aklına türlü türlü şey gelmiştir seni anlıyorum ama sıkıntısız şekilde geçen gebelikler ve sağlıklı tek yumurta ikizleri de çok var. Kötü düşünme hayırlısıyla tabi ki sen geniş boyutta düşünüp telaş yapmışsındır hakkındır ama Allah korusun inşallah hayırlısıyla sağlıkla güzellikle ilerler

Canım benim maşallah ne güzel artmış değerin Rabbim seni bebişine (bebişlerine ) inşallah Iron Butterfly
Teşekkür ederim canımmmmm
Benim hiç bir fikrim yok canım cumartesi yine vereceğim kan ona göre kese için gel diyecekler sanırım ne zaman sonra kalp atışı duyulur acaba

kızlar selam ben dün transferimi oldum 5. gün embriyosu, testimi 12. gün bakıcam tahmini kaç olması lazım beta hcgnin birde transfer sonrası nelere çok dikkat ettiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…