2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok şükür kanama yok daha önce sorduğumda doktoruma normal demişti bende bi kaç güne geçer sandım ama yok geçmedi sorun ağrı değil çekerim ama ağrı oldukça korkuyorum kötü bi şey mi oluyor diye 🥹😢
Haklısın canım. Hiçbir şey olmayınca da bişey mi oldu acaba diyoruz🙈 doktorun normal dediyse hiç takma sıkma canını. Belki biraz soğul almışsındır ayaklarını sıcak tut canım. Bide sağlıklı beslen. Ben bugun avokado yicem sırf bebek için yoksa asla sevdiğim biley değil🥹 yediklerime ömrümde bu kadar dikkat etmemiştim analıque 😀 içini ferah tut herşey yolundadır inş. Ayaklarına sıcak su torbası falan koy rahatlatsın seni. Ben de bugun meme ağrısı ile uyandım biraz hassasiyet olmuş.

Lekelenme olur aşırı olmadığı sürece korkma dedi doktorum zaten ben sonra kalp atası için gittim bı sıkıntı yoktu
İlk kırmızıydı dün azaldı sabah yine vardı ama kahverengine döndü ikinci kanı verdim değerim yükselmiş ama azmi acaba? 7.ci gün 25, 9 cu gün 77 çıktı cmtsi de normal tahlil gunum

Günaydın tatlışlarrr inşallah güzel bir gün olur güzel haberlerle dolduracağımız bir gün olsun inşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın kucaklarımızı bebişlerimizle doldursun inşallah isteyen herese anne olmayı nasip etsin. Çok çok çok amin.
Amin amin amin 🤲🏻🤲🏻💝 hepimiz güzel haberlerle

Haklısın canım. Hiçbir şey olmayınca da bişey mi oldu acaba diyoruz🙈 doktorun normal dediyse hiç takma sıkma canını. Belki biraz soğul almışsındır ayaklarını sıcak tut canım. Bide sağlıklı beslen. Ben bugun avokado yicem sırf bebek için yoksa asla sevdiğim biley değil🥹 yediklerime ömrümde bu kadar dikkat etmemiştim analıque 😀 içini ferah tut herşey yolundadır inş. Ayaklarına sıcak su torbası falan koy rahatlatsın seni. Ben de bugun meme ağrısı ile uyandım biraz hassasiyet olmuş.
elimden geldiğince sıcak tutmaya çalışıyorum avakadoyu ben severim normalde ilk günler yedim ama şimdi tiksiniyorum yiyemiyorum canım yemek istemiyor 😂🥹

İnşaaallah Allahım razı olsun Isteyen herkesede nasıp etsın. Suan dınlenıyorum hep sız neler yaptınız?
Canım ben işten izin aldım. 1 hafta boyunca hiç bir iş yapmadım. 3 gün duş almadım :bicak: Avokado, çiğ kuruyemiş,komposto,sebze,baklagil beslendim. 3 lt günlük su içtim. Kah oturdum ,kah yattım, evde dolandım, dizilere sardım. Öyle geçirdim

Yattım bol bol dinlendim canım su çok içtim yemeğe dikkst etmeye çalıştım öyle ama hiç belirtim yoktu negatif düşünüyordum hatta ama. Rabbim bu defa nasip etti hamd olsun
Canım ben işten izin aldım. 1 hafta boyunca hiç bir iş yapmadım. 3 gün duş almadım :bicak: Avokado, çiğ kuruyemiş,komposto,sebze,baklagil beslendim. 3 lt günlük su içtim. Kah oturdum ,kah yattım, evde dolandım, dizilere sardım. Öyle geçirdim
Çok teşekkur ederım kızlar bende nar ve portakal sıkmıştım Transferden once. Onları tuketecegım uzanıyorum sureklı kabak cevız badem tuketecegım ınsaAllah kompostada yapmıstım onuda ıceyım o zaman. Avakado dolaptaydu onuda cıkartayım eşime

IMG_20231214_124538.jpg

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

X