2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ay 14 haftada da geçmiyormu 😭 bende dün aldırdım gece hemen içtim prilam olmazsa maf olurum kusmamı engelliyor az çok yiyebiliyorum onu içince sabah kahvaltı sonrası perişanım birde kahvaltı bir lokma ancak yiyom buzdolabı kokusuna dayanamıyorum yediklerim hep dişarı bıraktım 🤢
Hafifliyor demeyi çok isterdim ama herkesin aynı olacak diye bişey yok belki senin hafifler🥹

Hafifliyor demeyi çok isterdim ama herkesin aynı olacak diye bişey yok belki senin hafifler🥹
İnan 4. Gebelik ama inan nekadar sürdü diğerlerinde unuttum ama 4 aylıktım kızımda hafiflemişdi son bir ay daha sabredelim 😬

İyi akşamlar kızlarrr. Ben normal hep yumurta domates peynir falan klasik kahvaltı götürüyordum iş yerine ve bu şekilde kahvaltı yapıyordum. Sıkılınca aklıma yulaf lapası geldi. Yulafta çok yararlı diye biliyorum. Üç yemek kaşığı yulafı biraz sütü pişirdim ve üstüne bir bucuk tatlı kaşığı bal döküp karıştırdım. Bir de bir tatlı kaşığı kakao tozu ekleyip karıştırdım. Yarın işte kahvaltıda yiyeceğim. Ama bu şekilde de aynı faydalı olur mu? Aklıma takıldı sizlere sormak istedim.

Doktor benim bebeğimde çıkıntı gördü ilk hamileliğimde erkekti ama ben sürekli bal kaymak, pasta aşeriyordum. Çok şaşkınım gerçekten 😂
Töbe ya 🤣 bu cinsiyetle alakalıy sa yandık kızımda çiğ köfte limonlu şeyler aşerdim oğlumda pasta gözleme aşerdim ilk oğlumda turşu yedim bol bol 2 erkek 1 kızım var 🤣

İyi akşamlar kızlarrr. Ben normal hep yumurta domates peynir falan klasik kahvaltı götürüyordum iş yerine ve bu şekilde kahvaltı yapıyordum. Sıkılınca aklıma yulaf lapası geldi. Yulafta çok yararlı diye biliyorum. Üç yemek kaşığı yulafı biraz sütü pişirdim ve üstüne bir bucuk tatlı kaşığı bal döküp karıştırdım. Bir de bir tatlı kaşığı kakao tozu ekleyip karıştırdım. Yarın işte kahvaltıda yiyeceğim. Ama bu şekilde de aynı faydalı olur mu? Aklıma takıldı sizlere sormak istedim.
Evet ama ceviz ve muzla desteklemelisin. Tek başına o şekilde besleyiciliği az.

Ayy Bana da herşey kokuyo ama misss 😁 Dün ayy balık koktu ayy domates ne güzel kokuyo salatalık allahım misss meyveleri saymıyorum canınız isteyip günaha girmemeyeyim 🙃
Banada her şey çok güzel kokuyo, görünüyor her seyden yemek istiyorum aslında yerimde ama hep tutuyorum kendimi

Ayy Bana da herşey kokuyo ama misss 😁 Dün ayy balık koktu ayy domates ne güzel kokuyo salatalık allahım misss meyveleri saymıyorum canınız isteyip günaha girmemeyeyim 🙃
Ne güzel ya ye bol bol bana herşey kötü kokuyor nereye kaçacagımı şaşırıyorum dışarı cıkamıgorum korkudan 🤢

Benim en son pazar arabası oldu resmen ama hala taş gibi 😁 Asırı konforlu asla ruzgar gırmıyor buralar cok ruzgarlı çünkü.
Seyehatlerde hep dısarda saatlerce ıcınde uyudu. Tepe tepe kullandık 😄
Aynen, aynen. Yağmurluğu ve tulumu da vardı bizde, çocuk için çok konforlu ama anne için daha da konforlu. Neredeyse dört yaşına kadar kullandık (çocuktan çok benim için tabii), az pazar gezmedik km.lerce yürüyüp. Max. 15 kg alması gereken alet 20 kg çocuk artı kilolarca şey taşıdı onca zaman. Hala gözümde tütüyor🤭 ikinci trimesterı bitirirsem sağ salim inip yoklayacağım kendisini

X