2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ben ikili testi devlette yapmayı planlıyorum bir aksilik olmazsa yarında randevu aldım bu arada devlete gideceğim inşallah iyi bir deneyim olur😂 birazda ev ekonomisi😂😂 20 mayısa da kendi doktoruma almayı planlıyorum 12 oluyoruz o zamana kadar belki cinsiyeti de öğrenirizz🤍🤍
Bende öyle yaptım ama benım hatama düşme sor burun kemiği ense ölçümünü 😃 Ben sormadım aksi bişi olsa kesin derdi dıyorum.
Pzartesine de kendı doktoruma aldım randevuyu 12+2 oluyorum galiba bakalım cinsiyetle ilgili bişey diyecek mi

Bende öyle yaptım ama benım hatama düşme sor burun kemiği ense ölçümünü 😃 Ben sormadım aksi bişi olsa kesin derdi dıyorum.
Pzartesine de kendı doktoruma aldım randevuyu 12+2 oluyorum galiba bakalım cinsiyetle ilgili bişey diyecek mi
Of bilmek istemiyorum detaylaarı😂😂 sorarım ama kendi doktoruma danışmak için

Ben geldiim. İlk resim beş haftalık. Vajinal ultrason, solda nokta kadar ama ramziye göre tutuyor.
Ortadaki fotoda bebek 8 haftalık plasenta sağda yine teori tutuyor ( karından ultrason çünkü)
Son fotoda 11 haftalık nubuya göre kız.
Bunun dışında bana çirkinleştin diye teyze bile haklı çıkmış gibi görünüyor 🙈🥹
Ay maşallah böyle büyüdüğünü görmek beni çok duygulandırıyor ya 🙈🙈 kaçıncı haftadaydın canım 😊

Bizde de kan uyuşmazlığı var benim negatif kanım ama doktor bize böyle bişey yaptırın demedi bunun ne olduğunu bilmiyorum. Yaptırmam gerekiyor mu benimde acaba?
Evet canım mutlaka yaptır ben devlete gittiğimde söylemeden yapmışlar özeldeki doktoruma sonuçlarımı gösterdim 3 hafta sonra tekrar baktır 1/4 olan değeri takip edeceğiz 1/8- 1/16 diye devam ederse sıkıntı yok dedi aksi olursa yakın takipte olacaksın dedi..

Kızlar ben görüntüyü yaklaştıra yaklaştıra bi hal oldum ama anlayamıyorum😅 altta bacakları yan yana mı duruyor o uzayan şey kordonsa eğer arada birşey görünmüyor acaba kız mı diyorum o uzayan şey de herhalde düşündüğüm şey değikdir diyorum doktorada baya ısrar etmeme rağmen birşey söylemedi çatladım burda 🫠🫠🫠🫠
41D8D654-0667-4C7C-A9D4-A1641A5E5E5B.jpeg

Kızlar ben görüntüyü yaklaştıra yaklaştıra bi hal oldum ama anlayamıyorum😅 altta bacakları yan yana mı duruyor o uzayan şey kordonsa eğer arada birşey görünmüyor acaba kız mı diyorum o uzayan şey de herhalde düşündüğüm şey değikdir diyorum doktorada baya ısrar etmeme rağmen birşey söylemedi çatladım burda 🫠🫠🫠🫠
Eki Görüntüle 3242986
Erkek gibi sanki o gördüğüm Nub ise 😂☺️

X