2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
20 lik diş çektirdim. Parol asla etki etmiyor :KK43:
Diğerleri de çekilecek de mecburen içiyorum ama içim de rahat etmiyo hiç
İçtikten 4-5 saat sonra sağıyorum ne olur ne olmaz diye ama
Ben hep bu siteden bakıyorum.İlacın etken maddesini yazıyorum Yeşil çıkıyorsa kullanıyorum süte geçmiyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yardım edin. Bebeğim hem kolik hem de gazlı bir bebek. Artık yoruldum. (Bazen neden doğurdum diyorum. Hiç geçmeyecek gibi geliyor bu süreç . ). Doğru düzgün uyku yok. 12 saat uyumuyor bazen 16 saate çıkıyor uykusuzluk. Sürekli meme de rahatlıyor. Artık neye ağladığını anlamıyorum. Aç mı, gazi mı var,uykusu mu var? Her şey birbirine karıştı. Akşamları en son arabay biniyoruz yine ağzında meme öyle uyutabiliyoruz. Şu an annemin yanındayım. Ama.yavas yavaş toparlanıp eve geçeceğim.korkuyorum. cunku ağlamaya başladığında işkence yapmışız gibi ağlıyor, susturmak mümkün değil. Kıpkırmızı oluyor. atlatan var mı bu süreci. Ya da siz ne yapıyorsunuz,beyaz gürültü demeyin belli bir süre idare ediyor 😔uykusunda bile sürekli homurdaniyor (sesler çıkarıyor)
Merhaba canım, benim oğlumda aynı bu anlattığın gibiydi kolik zannedik hep, doktorumuza uyumadığını kendini sürekli sıktığını söyleyince Gaita testi istedi mukus ve lökosit görünce süt alerjisi tanısı koydu, süt ürünleri tüketmeyi bırakınca düzeldik Fakat kakasnda mukus devam edince yumurtayı da bıraktırdı doktor. İstersen doktoruna bi sor canım.

Benimki de sürekli elini emiyor doktora bugün sorduğumda damakları kaşınıyordur dedi aslında 3.ayda başlar ancak kilosu fazla olunca erken başlayabilir dedi

Ben internetten biraz araştırdım da bize ağustosta yatırılan maaşımız Eylül 1-14ünü de kapsadığı için ayın 15inden önce ayrılırsak yatırılan maaşımızı emekli keseneği vs yi geri ödememiz gerekiyormuş dolayısıyla ben ayın 15inde ayrılmayı düşünüyorum
1-14 arası napıcaksın canım, bende aynı durumdayım? Rapor mu alacaksın, sağlık ocağı verir mi?

Merhaba canım, benim oğlumda aynı bu anlattığın gibiydi kolik zannedik hep, doktorumuza uyumadığını kendini sürekli sıktığını söyleyince Gaita testi istedi mukus ve lökosit görünce süt alerjisi tanısı koydu, süt ürünleri tüketmeyi bırakınca düzeldik Fakat kakasnda mukus devam edince yumurtayı da bıraktırdı doktor. İstersen doktoruna bi sor canım.
merhaba yumurtayı bırakınca mukus geçti mi

Gaita testi yaptırdık canım. Ne alerji ne enfeksiyon .hiç bir şey yok.mamayi ve gaz ilacını bıraktık iki gündür. Bakalım değişiklik olacak mi😔

Gaita testi yaptırdık canım. Ne alerji ne enfeksiyon .hiç bir şey yok.mamayi ve gaz ilacını bıraktık iki gündür. Bakalım değişiklik olacak mi😔
Anladım canım, sling denemediysen slinge koyabilirsin hem rahatlatıyor gaz açısından hem de yazık bebeğin uyumuş olur içinde sende nefes alırsın işe yaramayan kimse duymadım.

Anladım canım, sling denemediysen slinge koyabilirsin hem rahatlatıyor gaz açısından hem de yazık bebeğin uyumuş olur içinde sende nefes alırsın işe yaramayan kimse duymadım.
Slingden korkuyorum düşerse diye . Kanguru alacağım ama şu sıcaklar biraz geçsin diye bekliyorum

X