2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
seni öyle iyi anlıyorum kiii diren son 1.5-2 ay

Hem emzirip hem biberonla besleyen anneler devam ediyormu emzirme işi. Meme reddi var mı? Şuan bizde sıkıntı yok. üç buçuk dört aylıkken başlıyormuş meme reddi sanırım

ben bugün meme reddi yaşadım sanırım. memeyi alıp alıp bıraktı, ağladı emmemek için, oysa süt var biliyorum, gayet geliyor. mama vermedim ama, sonumuz meme reddi olmasın diye. memeyi bir türlü tutmayınca önce aşırı ağladı, o sırada babası aldı sakinleştirdi biraz, sonra ben aldım ve gayet güzel tuttu memeyi ve emdi.

ev çok sıcak olduğunda kucağımda emziriyordum, yatar pozisyonda emziriyorum. kucağımda emzirmek de onu çok yorup meme emmeyi reddetmesine sebep olabilir diye düşündüm, çünkü ikimizde çok terliyoruz sonuçta. yatarak çok daha sakin ve güzel emiyor.

ben 2-3 gündür yaşıyorum. daha az ve uzun emmeye başladı. canı istemediğinde çok ağlıyor asla tutmuyor kendini dümdüz yapıyor ben kucağımda tutamıyorum bile
eskiden emzirirdim uyuyakalırdı. şimdi emzikle uyuyor. uyanınca yaygara koparıyor acıktım diye. hemen emiyor. her gün yeni bir huy olacak sanırım artık şaşırmamalıyım

Kızlar bende 3-4 gündür çok ağrı oluyo geceleri. Hani çok tuvaletin olur sıkışırsın da öyle bi ağrı gibi. Lekelenmeler de başladı sanırım regl olcam
Bu ağrı normaldir o yüzden di mi
Daha olmayı beklemiyodum ama pompayla sağmak yetmedi işte :))

Ay bu neee Allah sana sabır vermiş ben asla susamam

Tv konusunda aynıyız o yüzden tvyi açmıyorum bi kaç kitap aldım onlarla oyalamaya çalışıyorum sıkılınca ağlıyor biraz gezdiriyorum. Seninki de emerken memeyi bırakıp etrafa bakıp tekrar memeyi tutuyor mu? Oyun mu oynuyor anlamadım

Kizlar Kiwi markanın giyilebilir gogus pompasi var ondan alsam mi acaba işe başlayınca büyük kolaylik olur benim için çok yorumu yok ama yapilan yorumlar da güzel böyle bir pompa

Eklentiler

• Screenshot_20230821_083846_trendyol.com.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20230821_083750_trendyol.com.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 41
Hanımlar ben 10 haftalık olunca makasla oğlumun saçlarını kestim. Keltoş oldu. Her yerde araştırdım bebeklerin saçı kesilir mi veya traş edilir mi diye. Herkes 1 yaşına kadar kesme demiş. Bıngıldağı kavuşmadan makine ile traş edilmez. Fakat makas ne alaka? Ben kızımı da 3 aylıkken başlamıştım saçını kesmeye, çünkü sadece ensesinde saç vardı. Ensesinde de kırmızı gül lekesi vardı. Sürekli kesip terlemesini engelledim. Gül lekesi geçti gitti. Kızımı 1.5 yaşında komple traş ettirdim sıfıra vurdurduk, ondan sonra çıktı tüm saçları. Traş etmek saçı gürleştirmez demişler, sahi mi? O zaman benim kel kızım nasıl 1.5 yaşında kazıttıktan sonra güpgür saçlara kavuştu. İnanmayın ya internette her yazılana. Kendi bildiğinizi yapın.

Bebekler oyle yaparmış annem demişti. Sana bakar etrafa bakar geri memeye döner demişti

Kizlar Kiwi markanın giyilebilir gogus pompasi var ondan alsam mi acaba işe başlayınca büyük kolaylik olur benim için çok yorumu yok ama yapilan yorumlar da güzel böyle bir pompa
ben bunun youha olan markasını aldım aşırı iyi bişey bence bu da iyidir çok memnunum

evettt o oyun kısmını çok seviyorum ama dişi çıkarsa mahvolduk ısırıp çekiştiriyor çok iyi yapıyorsun ben tvye çok bakıyorum nasıl kapatıcam bilmiyorum inş başarırım

Valla kayinbabam ve gorumcelerim her ağladığında alma kucağına diyorlar. Kendisi ağlar susar gibi şeyler söylüyorlar. En son k.babama senin 8 tane var önemli değil benim bir evladım var önemli dedim susturdum.bebek kolik kucağa alınmayınca susmuyor. Onlara göre kolik yeni çıkmış. ( bende istiyorum yatağında oynasın gülsün, uyusun ama nerede) evdeki durum da çok komik. Ama aynısı bizde de var. 3 kişi akşamları babam esimde geliyor b3s kişi bakamıyoruz çocuğa

Hahha sende benim gibisin .sonra git evde kendi kendine tartışıp haklı çıkmaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…