2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kac günlük benim ilk aldığım biberon hızlı alışmış.farkedince yavaş akış aldım. Hem meme hem biberon için cabaliyor

çok sevindim kolaylıkla atlatmanıza canım geçmiş olsun hayırlı olsun

2.ay aşılarını dün sabah yaptırdık dün uyku hali vardı pek ateşi çıkmadı ama bugün tüm gün uyudu halsizdi akşama doğru ateşlendi. Yani 2.gün de yan etkisi oluyormuş. Calpol verdim 2ml
Bizimde yarın aşılar çok tedirgin oluyorum inşallah kolay geçer

bizim 2. ay aşılarına 10 gün var, nasıl olacak acaba. aşıyı yaparken bebeğiniz uyanık mıydı? o anda ağlıyorlar mı? nasıl geçiyor süreç ?

Onceden emiyordu ama artik hic emmiyor. Ciglik cigliga kaliyoruz. Senin sutun gayet iyiymis canim. Seninkisi hic emmiyor mu? Hep sagidigin sutu biberondan mi veriyorsun?
Evet benimki şimdiye kadar 4 kez falan emdi sadece o da yarı uykuluydu da öyle
Sezaryen oldum ilk 4 gün sütüm gelmedi biberona alıştı o yüzden memeye dönmedi maalesef
Doğduğundan beri sağıp veriyorum ben
Aslında iyi değil yani sabah iyi de sonra baya zorluyorum anca öyle. Videolardaki gibi şarıl şarıl akmıyo damla damla biriktiriyorum. Her seferinde 25-30 ar dakika sürüyo çok yorucu ama devam ettiği kadar ettiricem :/

Benim bebeğim 2 gündür çooook fazla uyuyor birden ne oldu acaba
Uyandırmasam 10 saat uyuyacak o derece
gece alarm kurmayı bırakmıştım uyanıyo nasılsa diye. tam 7 saat uyumuş
Nasıl uyandırdım anlatamam korktum bir şey olacak diye

dün gece 1 gibi biraz zorla bebeğimi emzirmeye çalışıyordum yine atak ya da gaz sancısı çekiyordu bir yandan akan sütü silerken bebeğim bir feryat kopardı ki kesin komşular falan uyanmıştır normal tutuyordum ama anlamadım bir tarafına bi şey yaptım sanırım. ya da dilini mi ısırdı birden ağzını hiç kapatmadan aşırı ağladı zor sakinleşti gece hep içini çekerek uyudu

Bize de oldu çok korktum çocuğun altını bile değiştim uyanmadı sonra masaj yaparken uyandı

bizim 2. ay aşılarına 10 gün var, nasıl olacak acaba. aşıyı yaparken bebeğiniz uyanık mıydı? o anda ağlıyorlar mı? nasıl geçiyor süreç ?
Ağladı ama 1 dk da sustu. İçim gitti tabi kıyamam ağlamasına gece biraz ateş yaptı 38.5 civarı.ateş düşürücü vermedik aşının etkisini azaltıyor diye daha da yükselmedi sabaha karşı rahatladı uyudu. Sonraki günler ateş huzursuzluk olmadı.

Kızlar benim bebeğimin bir gözü küçük diğerine göre göz kapağı düşük gibi doktora gösterdik çok ilgilenmedi hatta bakmadı bile düzelir dedi sizde de var mı bu durum. Bi de kafası yamuk ona da 2 yaşına kadar düzelir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…