2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aynen canım gerekliyse veririz tabi. Sadece mamadan önce elimden geleni yapmak istedim. Bizim de pazartesi kontrol bakalım meraktayım

Sen kendin de kabız oluyor musun canım?
Ben südümü artık sağmıyorum,eğer bebek emmeden sağdıysan,o kadar çıkması az,amma emdikten sonra sağdıysan normal diye biliriz.
Ben sık kabız olurum çok su içememe rağmen yediklerimse hiç kabız yapmayan şeylerdir bu nedenle özellikle dikkat ederim ama malesef durum bu fitil verdik halen yapmadı ama bebeğim sürekli gaz yapıyor fitili aldığından beri aralıksız

Aynen bende şimdi onu yazdım bitkisel bir fitil verdi ebe 4. Gün kakasız ve morarak oğlum saatlerdir pırt yapıyor

Kızlar gece uyumuyor benim minnoş. Uykusuzluktan bi hal oluyorum 4 ay böyle mi geçecek nasıl geçecek
Aynı durumdayız. Kucakta uyuyor yerine yatırınca birkaç dakikada uyanıyor ağlıyor. Her gün bir iki saatlik gündüz uykusuyla geçiyor. Şimdi kucagımda mesela,uyumuş. Yerine yatırmaya korkuyorum.

Ay çok haklısın en önemlisi kafa rahatlığı en büyük problemim bu bi salabilsem herşey güzel olacakta bi salamadım

Vala kızlar kurutma candır benim hep vardı hep şükrediyordum şimdide şükrediyorum kıyafet kötü falan yapmıyor yapsa bile çok uzun zaman zaten hevesimiz kaçıyor o kıyafetten. Kırışıkmıç şuymuş buymuş gözüm görmüyor vala hemen çıkarırsan makineden kırışıkta olmuyor ki kurutma candır bir kadının kendine yapabileceği en güzel hediye nem derdi yok kurudu kurumadı derdi yok vala bebişin kıyafetleri bitiyor hemen yıkıyorum 2 saat içinde üzerinde bi saat yıka bi saat kurusun

Meme ucunu tutuyorsa yanlış pozisyon diyorlar. Ben 1 aydan sonra verdim sıkıntı yaşamadım hiç. Damaklı değil emziğim. Emme şeklinde değişme olmadı ama her bebekte bir değil
Benim bebeğim ateşlendi bir türlü düşmedi kanda enf. Hafif var antibiyotik başladık bizde ilk doğduğunda da yoğun bakımda almıştı iyiliği için veriliyor üzülmeyin
Biz prezervatif ile korunuyoruz Hap ile korunacaksanız doktorunuza danışın
ben direkt ilişkiyi kestim kafamda bitirdim çok rahatım
hala her giysiyi ütüleyip mi giydiriyorsunuz
Ben ütü işini bıraktım valla hamileyken hepsini ütüler ütüler giydiririm diyordum
Ben bırakalı çok oldu sadece yıkıyorum

kesinlikle bi mutfağa girip bulaşıkları dizmek bile bana şu an lüks geliyor ev temizliği ütü vs hak getire. ki şu an bizimle o kadar vakit geçirmiyorlar bu tempoya alışmak zorundayız biraz korkuyorum açıkçası bizim kıyafetler çarşaf falan da hep lekeli kakayı zorla yaptığında altını açıp bekliyoruz genelde attırıyor her yer sapsarı
ay inşallah alabiliriz benim şu an evde annemin eşyaları da olduğu için pek yer yok. bütçe de yok ama ayarlamaya çalışacağım çünkü günde 2 defa falan makinenin çalışması gerekiyor e ütü de lazım sanırım kurutma sonrası ütüye çok ihtiyaç olmuyormuş ben en çok tozları bir nebze azaltacağı için istiyorum. makineden çıkarıyorum tozlu kuruyunca kaldırıcam bi bakıyorum tozlu

Kızlar bebeğin cildi ilk banyodan sonra pul pul kabardı deri attı. Şimdi de kıpkırmızı kollarında yüzünde kırmızı kabartılar çıktı egzama gibi isilik gibi. Böyle olduğunda ne yapmam lazım? Ne kullanıyorsunuz? Şampuan mı yaptı kullandığım nemlendirici mi yaptı acaba

Rabbim beterinden korusun acil difalar versin

İlk banyodan sonra bizimde öyle oldu normal dedi bize dr işk derisi öyle atıyomuş anne karnında suyun içinde olduğu için vucut dış ortama bu şekilde uyum sağlıyor demişti

Kızlar bebeklerinde gaz problemi başlayanlar gazını çıkarmaya iyi gelen neler yapıyosunuz ??
ben çok şey yapıyorum ama şu iyi geliyor diyemiyorum günde 2-3 saat katılarak ağlıyor bağırıyor kuzum uykusu da çok hafif oldu artık inliyor ıkınıyor sürekli uyanıyor..

benimkinde direkt derisi soyulmuştu bilemedim istersen farklı ürünler kullan kullandıkların yapmış olabilir ama normal de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…