2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arkadaşlar bugün 5+2deyim fakat son 2 gündür hiç belirtim yok göğüslerimde ki şişkinlik gitti karın ağrılarım neredeyse yok. Korkmaya başladım

Ayy gözünüz aydıııın :) Çok sevindim Allah'ım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin arada korkutuyor öyle sıpalar

Arkadaşlar bugün 5+2deyim fakat son 2 gündür hiç belirtim yok göğüslerimde ki şişkinlik gitti karın ağrılarım neredeyse yok. Korkmaya başladım
Allah'ın izniyle bişey olmaz son aylara yakında bugün hareket etmedi diye endişelenicez :) Benimde şikayetlerim azaldı uslu uslu takılıyor gibi bakalım :)

Kizlar kanaması olanlar iyi bir doktora gitsin muhakkak.kac doktora gittim olur öyle kanama dedi geçiştirdi sağolsun doktorum hemen iğne verdi serum taktırdı maşallah 4 gün içerisinde temizlendi kanama alanım. Progestani da fitil olarak kullan dedi

herkese merhaba,

sata göre 6+5 te bugün doktora gittik. kese iyi, içinde bebek var ama haftasına göre küçük olduğu için kalp atışını vajinal bile duyumadık. ekranda pırr pırrr kelebek gibi atışı gördük yalnızca.

geçen sene kromozomal bozukluk nedeniyle bir kayıp yaşamıştım. bunda da herşey olabilir dedi doktor. haftaya pazartesi tekrar çağırdı. eğer sağlıklı bir bebekse tutunur ve kalp atışı ilerler, haftasını yakalar dedi.
sağlıksız bir bebekse kalp atışı durur ve biter dedi.

hayırlısı olsun inşallah. paylaşmak istedim. belki yüreğime su serpecek örnek yaşanmışlıklarınız vardır.

Umarım sürecin sağlıklı ilerler

İnsllh sağlıklı bir gebeligin olur

Çok şükür ne mutlu sana masallh küçük savasciya

Ay arkadaşlar bende bugün miniğimin kesesini gördüm yolk da oluşmuş doktor vajinal baktı sat bilmediğimiz için 5. Haftalar diyor 26 sında hem kalp atışı hem bebeği görür haftasını belirleriz dedi. Güzel heyecanlarmış bunlar yolk oluşmuş acaba ne zaman bebek oluşur sanki doktor kalp atışı için erken çağırdı beni.

ben de bugün keseyi gördüm çok değişik bir duyguymuş.. 6 haftalık hesapladı. bulantı için ilaç yazdı doktor sabahları aç karnına içebilirsin dedi. 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğiz

Allah size bağışlasın yavrunuzu

Kızlar cuma akşamı idrar testi yapmıştım silik çıkmıştı. Doktoruma yazdım pazartesi kan verin dedi. Biraz önce gidip test yaptırdım baya heyecanlıyım bakalım ne çıkacak. Benim regl döngüm 35 gün o yüzden sat a göre yanlış çıkıyor hesaplama. Heyecanla bekliyorum hadi hayırlısı. Sat 10 Eylül ama muhtemelen şuan tam 4+0 şuan

Kızlaar yandım ben hasta oldum boğazım çok ağrıyor ve halsizlik var üşüttüm. Öğretmenim ve kesin çocuklardan bulaştı çok sariliyorlar. Hamilelikte nasıl Bir tedavi uygulayabiliriz.

Oyyy çok sevindim çokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…